intencje i ogłoszenia Włodzienin 13.02.2022 – 20.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za ++ rodziców Aleksandrę i Józefa Konopskich, Tomasza Konopskiego, dziadków Anastazję i Tadeusza Michaśków, Ewę i Stanisława Konopskich.

11:15 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z okazji 90 rocz. ur., z prośbą o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata oraz w int. całej rodziny.

WTOREK – 15.02.2022

17:00 1) Za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Stanisława Wojtuś w 30 dzień po śm. (int. od rodziny Papuga).

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

ŚRODA – 16.02.2022

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 18.02.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu.

17:00 SZKOLNA Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Czesławy i Andrzeja Stefaniszyn oraz w int. dzieci i wnuków.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022

8:00 Za + ojca Kazimierza Głowiszyn, chrzestną Stanisławę Rogalską, dziadków Marię i Franciszka Głowiszyn, Rozalię i Michała Koleśnik oraz za + ks. W. Kądziołkę.

11:15 Do Bożej Op. z okazji 15 rocz. sakr. Małżeństwa Agnieszki i Andrzeja Pierzchała, dziękując Bogu za otrzymane łaski, prosząc o Boże bł. i opiekę M. Bożej dla całej rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.02.2022 – 20.02.2022

• Dzisiaj VI Niedziela Zwykła.
  • Zgodnie z wytycznymi władz państwowych w kościołach czy kaplicach, w obrzędach kultu religijnego może być zajęte 30% dostępnych miejsc siedzących i stojących (a nie jak dotychczas 50% miejsc) z zastrzeżeniem, że do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2. Limity te nie obowiązują na zewnętrz kościołów i kaplic; stosuje się tam jedynie zasadę dystansu społecznego wynoszącego 1,5m.Przypominam o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu odstępu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł) z kolejną częścią Pisma na CD.
  • We wtorek we Msza św. o godz. 17:00, w której uczestniczą kandydaci do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie foramcyjne w ZAPIECKU.
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • W wtorek 22 lutego zapraszam do salki ZAPIECEK we Włodzieninie członków PRD oraz zainteresowanych parafian do udziału w spotkaniu synodalnym. Spotkanie o godz. 18:30.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, sekcji ekonomicznej. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.