intencje i ogłoszenia Wojnowice 13.02.2022 – 20.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa w int. Hani prosząc o szczęśliwy powrót do zdrowia.

PONIEDZIAŁEK – 14.02.2022 Święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy

17:00 Do Bożej Op. z okazji 70 rocz. ur. Leoni, dziękując za otrzymane łaski za wstaw. M. Bożej w ciągu przeżytych lat, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie oraz w int. całej rodziny. Nabożeństwo do św. Józefa

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

CZWARTEK – 17.02.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 SZKOLNA Za + Kazimierza Olejnik w 6 rocz. śm. jego brata Tadeusza, ++ ich rodziców, + brata Franciszka.

SOBOTA – 19.02.2022

17:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. oraz dary Ducha św. w nauce dla Karoliny z ok kol. rocz. ur. 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + mamę Helenę, tatę Adama, ++ babcie, dziadków oraz wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.02.2022 – 20.02.2022

  • Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. 
  • Zgodnie z wytycznymi władz państwowych w kościołach czy kaplicach, w obrzędach kultu religijnego może być zajęte 30% dostępnych miejsc siedzących i stojących (a nie jak dotychczas 50% miejsc) z zastrzeżeniem, że do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2. Limity te nie obowiązują na zewnętrz kościołów i kaplic; stosuje się tam jedynie zasadę dystansu społecznego wynoszącego 1,5m.Przypominam o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu odstępu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł) z kolejną częścią Pisma św. na CD.
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa o godz. 17:00 a następnie nabożeństwo. Na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania oraz spotkanie formacyjne.
  • W czwartek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. O godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • W wtorek 22 lutego zapraszam do salki ZAPIECEK we Włodzieninie członków PRD oraz zainteresowanych parafian do udziału w spotkaniu synodalnym. Spotkanie o godz. 18:30.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Andrzej F. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.