intencje i ogłoszenia Włodzienin 13.08.2023 – 20.08.2023

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08. 2023 

Kolekta specjalna na ogrzewanie kościoła

8:00 1) Za + siostrę Joannę Sitowską, brata Henryka Issel i + Zygrydę Kozioł. 2) Za + Mariusza Rączkę (od znajomych i sąsiadów).

11:15 Do Bożej Op. z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla dzieci i wnuków w rodzinie Borkowski, Szczepański, Polaczek i Genska.

WTOREK – 15.08.2023 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu

8:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski w kol. rocz. ur. Proboszcza ( od Parafian). Błogosławieństwo ziół i kwiatów.

11:15 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla ks. Proboszcza z okazji kol. rocz. ur. (int. od PRD) 2) Za + Henryka Korzec. 3)  Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej prosząc o zdrowie na dalsze lata z okazji 70 rocz. ur. Marii. Błogosławieństwo ziół i kwiatów

ŚRODA – 16.08.2023

7:15 W int. Parafian

PIĄTEK – 18.08.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Za ++ Klarę i Antoniego, Eliasza i Wiktorię, Władysława i Annę Szewc, Juliana i Annę, Walerię i Bronisława, Zofię, Walerię, Franciszka, Władysława i Alicję Niebylskich.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

8:00 Za + Mariusza Rączka (od sąsiadów z ul. Młyńskiej).

11:15 1) Za + ojca Edwarda, brata Tadeusza Stefaniszyn, rodziców Bolesławę i Apolinarego Lenartowicz, siostry Mariolę i Małgorzatę oraz ++ dziadków obu stron. 2) Za + Ewelinę Herbut (int. od Górali)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.08.2023

  • Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Parafie w Branicach i Pilszczu przeżywać będą uroczystości odpustowe. U nas porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Kolekta w tym dniu przeznaczona na potrzeby Wydziału Teologicznego w Opolu.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju dla Ukrainy, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. O godz. 18:00 Msza św. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Dzisiaj kolekta specjalna na ogrzewanie naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.