intencje i ogłoszenia Włodzienin 18.06.2023 – 25.06.2023

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu

8:00 Za ++ rodziców Janinę i Władysława Ziomko, dziadków Katarzynę i Michała Ziomko, Ksenię i Leona Stefaniszyn.

11:15 1) Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Bożę bł. dla dzieci i wnuków w rodzinach Lesiak, Zapotoczny, Ignasiak, Rzycki i Kucza. 2) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża z okazji chrztu św. Emilii Rzyckiej, prosząc Boże bł. i zdrowie dla niej, jej rodziców, rodziców chrzestnych, brata, dziadków i całej rodziny. 3) Do Bożej Op. z okazji 10 rocz. ur. Marty, prosząc o dalsze łaski, opiekę M. Najświętszej.

WTOREK – 30.05.2023

18:00 Za ++ Wojciecha, Ryszarda Mariusza Lenartowicz.

PIĄTEK – 23.06.2023 Zakończenie Roku Szkolno-Katechetycznego

8:00 Okazja do spowiedzi św. 

8:30 WŁODZIENIN Msza św.: W int. dzieci, rodziców, nauczycieli dziękując za otrzymane łaski w czasie roku szkolno-katechetycznego, z prośbą o Boże bł. na czas wakacji.

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu okazja do spowiedzi św.

18:00 Za ++ Stefanię Kazimierza Katarzynę Bronisława Maruszczak oraz ++ z rodziny.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06. 2023

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Do Bożej Op. w int. Urszuli i Zbigniewa dziękując za przeżyte razem 25 lat, z prośbą o dalsze Boże bł.

11:15 1) Za ++ rodziców Antonię i Wincentego Baran, Jadwigę i Wacława Borkowskiego, męża Stanisława, szwagrów Jana Zapotocznego, Jana Szkudlarek, Tadeusza Czarny oraz swatową Mariannę Polaczek. 2) Do Bożej Op. z okazji 35 rocz. ur. Mateusza dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla solenizanta żony, dzieci i całej rodziny. 3) Za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Martyny Banek, jej rodziców, rodziców chrzestnych i całej rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.06.2023

  • Dzisiaj XI Niedziela ZwykłaW naszej parafii gościmy prefekta naszego Seminarium ks. Daniela Nowaka, który głosić będzie słowo Boże. Ofiary, które złożymy przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  • Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom procesji wokół kościoła w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty, mężczyzną niosącym baldachim.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W środę Mszy św. porannej nie będzie.
  • W piątek zakończenie roku szkolno-ketechetycznego. O godz. 8:00 okazja do spowiedzi św., a następnie o godz. 8:30 Msza św. dla uczniów, rodziców, nauczycieli.
  • piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. O godz. 18:00 Msza św. 
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r., zapisy w kancelarii lub zakrystii (koszt pielgrzymki wraz z powrotem autokarem: 220zł) lub w przypadku osobistego powrotu 150zł. Lista zamknięta. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) zapisy w zakrystii do 03 lipca (koszt 80zł).
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: