intencje i ogłoszenia Włodzienin 19.09.2021 – 26.09.2021

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.08.2021

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych

8:00 1) Za + Józefa Konopskiego (int. od koleżanek córki z DPS Boboluszki) 2) Za ++ rodziców Aleksandrę i Józefa Konopskich, ojca Jana Sarota, siostrę Grażynę Łukaszczyk, dziadków obu stron i wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Za + Mariannę Tadeusza Kondek (od rodz. Mrozowicz).

WTOREK – 21.09.2021 Święto św. Mateusza, Ap. i Ew.

18:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Zakrzewskich oraz z okazji 7 rocz. ur. Zosi prosząc o opiekę Anioła Stróża.

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (kl. VI, VII, VIII 

i I Ponadpodstawowa) wraz z rodzicami w kościele.

ŚRODA – 22.09.2021

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 24.09.2021

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 SZKOLNA Za + brata Eugeniusza, brata Zenona, bratową Elżbietę. 

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za ++ rodziców Helenę i Stefana Kozakiewicz, ++ z rodziny.

11:15 Za ++ rodziców Teklę i Józefa Kopczyńskich, Marię i Pawła Pawluk, + ks. W. Kądziołkę oraz za wszystkich ++ z rodzin Kopczyński, Kotowicz, Pawluk i Smutnicki.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.09.2021 – 26.09.2021

  • Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła oraz nasze dziękczynienie za dar nowych błogosławionych Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego oraz Elżbiety Róży Czackiej oraz za jublieusz 40-lecia Parafialnej Orkiestry Dętej we Włodznieninie. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim byłym i obecnym członkom Orkiestry za świetnienie wielu uroczystości wszystkim byłym i obecnym członkom Orkiestry. Życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej.
  • Składam serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości 40-lecia istnienia Parafialnej Orkiestry Dętej we Włodzinieninie. KGW z Włodzieninia, członkom PRD, Pani Sołtys, Panu Wójtowi Gminy Branice, Parafianom.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. 
  • W spotkaniu z cyklu…kto pyta nie błądzi… na temat Cudu Eucharystycznego w Lanciano, uczestniczyło 10 osób.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża pGużdy. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży. W czasie tegorocznych Mszy św. szkolnych zachęcam do uczestniczenia w akcji „Czytamy Pismo św. z misiem”. 
  • W piątek po Mszy św. spotkanie foramcyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek. Zapraszam na to spotkanie dziewczęta i chłopców chętnych do zostania ministrantką lub ministrantem lub marianką.
  • Przygotowanie do Bierzmowania w roku szkolnym 2021/2022: pierwszy rok – klasa VI; drugi rok – klasa VII; trzeci rok – klasy VIII i I Ponadpodstawowa. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek 21 września po Mszy św. Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 03 pździernika w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • Zostały ukończone prace przy kostce wokół kościoła. Prace te polegały na wyczyszeniu kostki wodą pod wysokim ciśnieniem, nałożeniu impregnatu na kostkę, oraz zasypaniu fug kostki piaskiem. 
  • Dzisiaj kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwcję zabytków sakralnych. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.