intencje i ogłoszenia Włodzienin 20.02.2022 – 27.02.2022

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022

8:00 Za + ojca Kazimierza Głowiszyn, chrzestną Stanisławę Rogalską, dziadków Marię i Franciszka Głowiszyn, Rozalię i Michała Koleśnik oraz za + ks. W. Kądziołkę.

11:15 Do Bożej Op. z okazji 15 rocz. sakr. Małżeństwa Agnieszki i Andrzeja Pierzchała, dziękując Bogu za otrzymane łaski, prosząc o Boże bł. i opiekę M. Bożej dla całej rodziny.

WTOREK – 22.02.2022 Święto Katedry św. Piotra

17:00 1) Za ++ Józefę, Marię i Piotra Łazarz oraz za ++ dziadków i ++ z rodziny. 2) Za + Jana Wawrów (od sąsiadów).

ŚRODA – 23.02.2022 św. Polikarpa

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 25.02.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu.

17:00 SZKOLNA 1) Za ++ rodziców Czesławę i Franciszka Chmielewskich, brata Bogdana i ++ z rodziny. 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla matki Janiny z okazji 90 rocz ur. 3) Za + Zbigniewa Zapotocznego (od Koła Gospodyń Wiejskich).

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.02.2022

8:00 Za + Wiktorię Krukowską.

11:15 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla dzieci i wnuków (od Bronisławy Przysiężnik).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.02.2022 – 27.02.2022

• Dzisiaj VII Niedziela Zwykła.
  • Zgodnie z wytycznymi władz państwowych w kościołach czy kaplicach, w obrzędach kultu religijnego może być zajęte 30% dostępnych miejsc siedzących i stojących (a nie jak dotychczas 50% miejsc) z zastrzeżeniem, że do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2. Limity te nie obowiązują na zewnętrz kościołów i kaplic; stosuje się tam jedynie zasadę dystansu społecznego wynoszącego 1,5m.Przypominam o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu odstępu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł), a dla dzieci i młodzieży szkolnej nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Tracz. O godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • W wtorek zapraszam do salki ZAPIECEK we Włodzieninie członków PRD oraz zainteresowanych parafian do udziału w spotkaniu synodalnym. Spotkanie o godz. 18:30.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać za prace porządkowe na cmentarzu związane z usunięciem dawnego miejsca na składowanie odpadów. Dziękuję osobom, które zabierają śmieci ze sobą.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.