intencje i ogłoszenia Wojnowice 20.02.2022 – 27.02.2022

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + mamę Helenę, tatę Adama, ++ babcie, dziadków oraz wszystkich ++ z rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 21.02.2022

17:00 Za + Zbigniewa Balcer (od Ewy i Kazimierza Smyrak z rodziną). Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 24.02.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 SZKOLNA Do Boga w Trójcy Jedynego dziękując za przeżyte lata i prosząc o opiekę dla solenizanta w dniu urodzin oraz o potrzebne łaski w rodzinach Ewy, Adama, Romana, Renaty.

SOBOTA – 26.02.2022

17:00 Za + Jana Zapotocznego, Zdzisława Lesiak, Mariannę i Szczepana Lesiak, Annę i Otto Kutscha, Antoninę i Wincentego Baran, Annę i Szczepana Zapotocznych, Roberta i Marię Kucza, za wszystkich ++ z rodziny.

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.02.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + Janinę Kiszka (od Róży p. Kobylańskiej).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.02.2022 – 27.02.2022

  • Dzisiaj VII Niedziela Zwykła. 
  • Zgodnie z wytycznymi władz państwowych w kościołach czy kaplicach, w obrzędach kultu religijnego może być zajęte 30% dostępnych miejsc siedzących i stojących (a nie jak dotychczas 50% miejsc) z zastrzeżeniem, że do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2. Limity te nie obowiązują na zewnętrz kościołów i kaplic; stosuje się tam jedynie zasadę dystansu społecznego wynoszącego 1,5m.Przypominam o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu odstępu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł), a dla dzieci i młodzieży szkolnej nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa o godz. 17:00 a następnie nabożeństwo. 
  • W wtorek zapraszam do salki ZAPIECEK we Włodzieninie członków PRD oraz zainteresowanych parafian do udziału w spotkaniu synodalnym. Spotkanie o godz. 18:30.
  • W czwartek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • Składam serdeczne podziękowania za prace związane z usunięciem przerośniętych krzewów przy kościele – na podstawie zezwolenia odpowiednich organów oraz za wycinkę krzewów wewnątrz ruin kościoła, za zamontowanie wiecznej lampki w kościele oraz zmiękczacza wody. 
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.