intencje i ogłoszenia Włodzienin 23.10.2022 – 30.10.2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022 

Kolekta na misje 

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla osób z Róży p. Gwóźdź, ich rodzin, ks. Prob. oraz za wszystkie osoby ++ osoby z Róży.

11:15 1) Do Bożej Op. z ok. kol. rocz. urodzin Andrzeja Pierzchały, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny i opiekę M. Najświętszej. 2) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla osób z Róży p. Gużdy, ich rodzin, o dary Ducha św. dla ks. Prob. oraz o dar nieba dla ++ księży naszej parafii. Po Mszy św. Różaniec.

WTOREK – 25.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Zakrzewski.

PIĄTEK – 28.10.2022 Święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

17:30 SZKOLNA Różaniec i Msza św. Dziękczynna do Bożej Op. za odebrane łaski i zdrowie w 50 rocz. małżeństwa Marii i Józefa, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie oraz w int. całej rodziny.

SOBOTA – 29.10.2022

16:00 1) Do Bożej Op. w int. Bernadety z okazji 50 rocz. ur. (od dzieci i wnuków). 2) Do Bożej Op. Za wstaw. M. Bożej Uzdrowienia Chorych prosząc o pomyślną operację i zdrowie dla Hani.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Dziękczynna w rocz. ur. Stanisława Łazarz, z prośbą o Boże bł. i opiekę M. Bożej na kol. lata życia.

11:15 Za + matkę Brygidę Ostarek w kol. rocz. śm., ++ Erikę i Helmuta Kalder, Zygrydę Kozioł. W modlitwie wiernych: W int. Leona i Oliwiera prosząc o opiekę Anioła Stróża Po Mszy św. Różaniec. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.10.2022

  • Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Składam serdeczne Bóg zapłać osobom Publicznego Przedszkola we Włodzieninie, które przygotowały występ przedszkolaków i rodziców z okazji XXII Dnia Papieskiego. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Bóg zapłać osobom z wioski oraz z KGW z Włodzienina, które upiekły słodkości, dziękuję za naświetlenie namiotu i placu przykościelnego, zapalenie ogniska. Dziękuję osobom z PRD za sprzedaż wypieków.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Dziękuję za dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec święty odmawiany jest we wtorek i piątek o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu we wtorek i piątek, będą wręczane obrazki oraz losowanie figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • W piątek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, a następnie Msza szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • Zachęcam dzieci młodsze i starsze wraz z rodzicami do wzięcia udziału w MARSZU ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych tj. poniedziałek – 31 października w kościele w Wojnowicach. Początek godz. 17:30 przed kościołem.
  • Proszę roczny dyżur na cmentarzu z Włodzienina Dołu, aby w sobotę 29 października od godz. 10:00 wykosić trawę, pograbić liście przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Dziękuję osobom z obecnego dyżuru za wszystkie prace wykonane na cmentarzu w ciągu ostatniego roku. Od listopada dyżur roczny rozpoczynają parafianie z Włodzienina – Kolonii i Bogdanowic – Kolonii.
  • W przedsionku kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, dziękuję za ofiary składane przy wypominkach. Od 8 listopada będzie można zamawiać intencje mszalne na 2023 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Dzisiaj kolekta na misje. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.