intencje i ogłoszenia Wojnowice 23.10.2022 – 30.10.2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022 

Kolekta na misje

9:30 Za + syna Grzegorza Polak, ojca Józefa, rodziców Zofię i Kazimierza Szczomborowskich i ++ z rodziny. Po Mszy św. Różaniec

PONIEDZIAŁEK – 24.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. Za + brata Tadeusza w 16 rocz. śm., szwagra Tadeusza w 37 rocz. śm., + Andrzeja Grabinioka, ++ rodziców Paulinę i Tadeusza, siostrę Marię, ++ kuzynów, + sąsiada Jana Zapotocznego.

CZWARTEK – 27.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. Za ++ Daniela, Marię, Teklę Józefa Kopczyńskich, Helenę Kazimierza Genowefę Kaczmar, Agnieszkę Bury, Wandę Kazimierza Reisner, Kazimierza Bronisławę Michała Jaroszyńskich i ++ z rodziny.

SOBOTA – 29.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. 1) Za + Janinę Dziaduch w 1 rocz. śm., męża Władysława, synów Stanisława, Jana, Józefa, ++ z pokrew. obu stron. 2) Za + Wiesława Majcherczyk w 30 dzień po śm.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + mamę Annę Trzebuniak w 7 rocz. śm., ojca Jana, brata Mieczysława, Rozalię i Jana Gebauer, Ernestynę Walzner oraz wszystkich ++ z rodziny i pokrew. Po Mszy św. Różaniec

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.10.2022

  • Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Składam serdeczne Bóg zapłać osobom Publicznego Przedszkola we Włodzieninie, które przygotowały występ przedszkolaków i rodziców z okazji XXII Dnia Papieskiego. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Bóg zapłać osobom z PRD oraz z KGW z Wojnowic, które upiekły słodkości. Dziękuję osobom z KGW za sprzedaż wypieków. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Dziękuję za dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec święty odmawiany jest w poniedziałek, czwartek i sobotę o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu w poniedziałek i czwartek, będą wręczane obrazki oraz losowanie figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • W czwartek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, a następnie Msza szkolna dla dzieci i młodzieży
  • Zachęcam dzieci młodsze i starsze wraz z rodzicami do wzięcia udziału w MARSZU ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych tj. poniedziałek – 31 października w naszym kościele. Początek godz. 16:30 przed kościołem.
  • Proszę roczny dyżur na cmentarzu, aby w sobotę 29 października od godz. 10:00 wykosić trawę, pograbić liście przed Uroczystością Wszystkich Świętych, podobne prace proszę wykonać na starym cmentarzu.
  • W przedsionku kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, dziękuję za ofiary składane przy wypominkach. Od 8 listopada będzie można zamawiać intencje mszalne na 2023 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Dzisiaj kolekta na misje. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.