intencje i ogłoszenia Włodzienin 30.06.2024 – 07.07.2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Wł. 1) Za ++ rodziców Janinę Władysława Ziomko, ++ dziadków Ksenię Leona Stefaniszyn, Michała Katarzynę Ziomko oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Helenę Korzec w miesiąc po śm.

9:30 Woj. Za + Julię Polak (int. od KGW z Wojnowic).

11:15 Wł. Za + Adama Pierzchałę i ++ z rodziny obu stron.

PONIEDZIAŁEK – 01.07.2024

18:00 Woj. Za + syna Pawła w 22 rocz. śm., męża Stanisława i za ++ z rodziny Baran i Gawłowskich. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 02.07.2024

18:00 Wł. 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstaw., z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii ojczyzny i świata. 2) Za ++ Apolinarego i Bolesławę Lenartowicz.

ŚRODA – 03.07.2024 Święto św. Tomasza Ap.

7:15 Wł. W int. Parafian

I CZWARTEK – 04.07.2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Woj. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Za + Julię Polak (int. od Marii i Józefa Rucińskich, od kuzyna Roberta z rodziną, od Anny i Jana Nowak). Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych 

I PIĄTEK – 05.07.2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wł. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Za + Stanisława Lehun, Stanisława i Anastazję, Honoratę Zapotoczny, Marię i Piotra Didyłowski, Stanisława Mazurek, Arkadiusza Kępa i za wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych

I SOBOTA – 06.07.2024 bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Wł. Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

17:30 okazja do spowiedzi św. 

18:00 Woj. Nabożestwo I soboty miesiąca 1) Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin męża Franciszka Kopczyńskiego dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze. 2) Do Bożej Op. z okazji 25 rock. urodzin Karoliny, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o opiekę M. Bożen na kolejne lata. 3) Do Niepokalanego Serca Maryi dziękując za dotychczasową opiekę, z prośbą o Boże bł., zdrowie i pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny oraz w pewnej intencji.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07.2024

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu 

8:00 Wł. Za + ojca Jana Sarota, + siostrę Grażynę Łukaszczyk i za ++ z rodziny.

9:30 Woj. Za ++ teściów, dziadków, męża i ++ z całej rodziny Cytera oraz + Natalię Leśniak.

11:15 Wł. Za ++ rodziców Bolesławę i Apolinarego Lenartowicz, wszystkich ++ obu stron.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2024

  • Dzisiaj XIII Niedziela ZwykłaWszystkim wypoczywającym na urlopach, wakacjach życzymy pięknego czasu.
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce. Pielgrzymi rowerowi dziękują za ofiarowanie chust pielgrzymkowych. Pielgrzymka rowerowa liczyła 20 uczestników.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł. 
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Wojnowice od godz. 9:15; Włodzienin od godz. 11:00.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych