intencje i ogłoszenia Wojnowice 30.06.2024 – 07.07.2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Wł. 1) Za ++ rodziców Janinę Władysława Ziomko, ++ dziadków Ksenię Leona Stefaniszyn, Michała Katarzynę Ziomko oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Helenę Korzec w miesiąc po śm.

9:30 Woj. Za + Julię Polak (int. od KGW z Wojnowic).

11:15 Wł. Za + Adama Pierzchałę i ++ z rodziny obu stron.

PONIEDZIAŁEK – 01.07.2024

18:00 Woj. Za + syna Pawła w 22 rocz. śm., męża Stanisława i za ++ z rodziny Baran i Gawłowskich. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 02.07.2024

18:00 Wł. 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstaw., z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii ojczyzny i świata. 2) Za ++ Apolinarego i Bolesławę Lenartowicz.

ŚRODA – 03.07.2024 Święto św. Tomasza Ap.

7:15 Wł. W int. Parafian

I CZWARTEK – 04.07.2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Woj. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Za + Julię Polak (int. od Marii i Józefa Rucińskich, od kuzyna Roberta z rodziną, od Anny i Jana Nowak). Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych 

I PIĄTEK – 05.07.2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wł. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Za + Stanisława Lehun, Stanisława i Anastazję, Honoratę Zapotoczny, Marię i Piotra Didyłowski, Stanisława Mazurek, Arkadiusza Kępa i za wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych

I SOBOTA – 06.07.2024 bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Wł. Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

17:30 okazja do spowiedzi św. 

18:00 Woj. Nabożestwo I soboty miesiąca 1) Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin męża Franciszka Kopczyńskiego dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze. 2) Do Bożej Op. z okazji 25 rock. urodzin Karoliny, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o opiekę M. Bożen na kolejne lata. 3) Do Niepokalanego Serca Maryi dziękując za dotychczasową opiekę, z prośbą o Boże bł., zdrowie i pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny oraz w pewnej intencji.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07.2024

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu 

8:00 Wł. Za + ojca Jana Sarota, + siostrę Grażynę Łukaszczyk i za ++ z rodziny.

9:30 Woj. Za ++ teściów, dziadków, męża i ++ z całej rodziny Cytera oraz + Natalię Leśniak.

11:15 Wł. Za ++ rodziców Bolesławę i Apolinarego Lenartowicz, wszystkich ++ obu stron.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2024

  • Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Wszystkim wypoczywającym na urlopach, wakacjach życzymy pięknego czasu.
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce. Pielgrzymi rowerowi dziękują za ofiarowanie chust pielgrzymkowych. Pielgrzymka rowerowa liczyła 20 uczestników.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł.
  • W poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. ku czci św. Józefa a następnie nabożeństwo. 
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakr., modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:30 okazja do spowiedzi św. o godz. 18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Wojnowice od godz. 9:15; Włodzienin od godz. 11:00.
  • DOŻYNKI 2024 (1 września) CZEKAJŁO KRYSTYNA, MIKOŁAJCZYK HALINA, ROSA JANINA, BALCER JÓZEFA, KRUPA MARIA, KRUPA KATARZYNA, TOPOROWSKA LEONIA, TOPOROWSKA EWA, SUSEŁ BEATA, BABINIEC AGNIESZKA, ANTOSZCZYSZYN MAŁGORZATA, SUSEŁ TERESA, SZKUDLAREK STANISŁAWA, ZAPOTOCZNA JOANNA, WACŁAWCZYK DOROTA.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.