intencje i ogłoszenia Włodzienin 31.07.2022 – 07.08.2022

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + ojca Mieczysława Adamowicz, dziadków Karola i Józefę Zapotocznych, Tadeusza i Franciszkę Adamowicz, Helenę Skwarek, Karinę Zdrzałek, chrzestnych: Stanisławę Golas i Stanisława Zapotocznego oraz wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Za + ojca Józefa Konopskiego w 1 rocz. śm., + mamę Aleksandrę.

WTOREK – 02.08.2022

18:00 Do Bożej Op., dziękczynna za posługę ks. Proboszcza w naszej parafii oraz prosząc Maryję, Matkę Kapłanów o opiekę oraz wstaw. św. Jana Marii Vinneya, patrona proboszczów we wszystkich trudnościach (int. od Margaretek).

ŚRODA – 03.08.2022

7:15 Za ++ dziadków Eugeniusza i Wiktorię Krukowskich, Wojciecha i Teofilę Madera.

I PIĄTEK – 05.08.2022

16:30 Wojnowice

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu okazja do spowiedzi św.

18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. 1) Za ++ Marię, Piotra, Franciszkę, Romana, Stanisława Didyłowskich, Eugenię i Władysława Sajeckich. 2) Za + Karolinę Didyłowską (od Krzysztofy Słysz). Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 06.08.2022 Święto Przemienienia Pańskiego

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.08.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Za ++ Annę Józefa Zbigniewa Mieczysława Marka Gawłowskich, Teofilę Wojciecha Leszczyńskich, siostrę Celinę. 

11:15 Za ++ rodziców Annę i Bronisława Linczewskich w kol. rocz. śm. oraz + wujka Edwarda Kiziak (od córki Bronisławy z rodziną).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.07.2022 – 07.08.2022

  • Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju w Ukrainie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, a następnie od godz. 10:45 Włodzienin. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W niedzielę 28 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 15 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Składam serdeczne podziękowania osobom w Włodzienina Kolonii i Bogdanowic Kolonii za prace związane z odnowieniem krzyża znajdującego się przy tzw. „krzyżówce”. Za ułożenie kostki, pomalowanie krzyża, zamontowanie nowego drzewca, do którego przymocowany jest korpus Jezusa.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.