intencje i ogłoszenia Włodzienin 31.10.2021 – 07.11.2021

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Nadzieję Pierzchała w 8 rocz. śm., ojca Adama Pierzchała.

11:15 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej prosząc o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski z ok. 40 rocz. urodzin Aleksandry. 

PONIEDZIAŁEK – 01.11.2021 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za ++ Nadzieję Adama Antoniego Krystynę Pierzchała, Franciszka Władysławę Józefa Sobków, Katarzynę Jozafata Chachuła, Władysławę Wiktorię Remarczyk, Józefa Łoboda, Zenona Józefę Broda, Helenę Mrozowicz, za wszystkich ++ z rodziny i dusze cierpiące

09:30 Wojnowice: Msza św.  i procesja na cmentarz z różańcem za zmarłych

12:00 Za + Brygidę Ostarek, Zygredę Kozioł oraz ++ z rodziny Sobol. Po Mszy św. procesja na cmentarz oraz różaniec za zmarłych

WTOREK – 02.11.2021 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

17:00 Wojnowice

18:00 Różaniec św. z czytaniem wypominek i Msza św. za ++ polecanych w wypominkach. 

ŚRODA –03.11.2021

7:15 W int. Parafian.

I PIĄTEK – 05.11.2021

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00 Modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. SZKOLNA: Za ++ polecanych w wypominkach. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 06.11.2021

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

16:00 Dziękczynna do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej z ok. 60 rocz. ur. Barbary Lesiak, za otrzymane łaski i prosząc o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata życia oraz w int. dzieci, wnuków i całej rodziny.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA– 07.11.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Za ++ rodziców Roberta i Marię Kucza oraz za wszystkich ++ z rodziny.

11:15 1) Za + ojca Zbigniewa Przysiężnik w kol. rocz. śm. 2) Za + męża Wacława Furman w 2 rocz. śm.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.10.2021 – 07.11.2021

 • Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła. Zachęcam dzieci młodsze i starsze wraz z rodzicami do wzięcia udziału w MARSZU ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych tj. niedzielę – 31 października w naszym kościele. Początek godz. 11:15 przed grotą Matki Bożej.
 • W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 8:00 oraz 12:00. Po Mszy św. z godz. 12:00 procesja na cmentarz z różańcem za ++ polecanych w wypominkach. W Wojnowicach o godz. 9:30 Msza św. wraz z procesją na cmentarz. 
 • We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. O godz. 18:00 modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. za ++ polecanych w wypominkach. Modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. w piątek o godz. 18:00 oraz 9 i 12 listopada o godz. 17:00. Składam serdeczne podziękowania za ofiary składane wraz z wypominkami. 
 • Od listopada do końca marca Msze św. w naszym kościele będą odprawiane we wtorek i piątek o godz. 17:00. Jedynie pierwsze piątki miesiąca pozostają bez zmian – godz. 18:00. W związku z tym od listopada do końca marca kancelaria parafialna we wtorek czynna od godz. 17:30 do godz. 18:30. Od listopada biblioteka czynna w piątek od 15:30 do 16:30.
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
 • Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Na mocy Dekretu Penitencjarii Apostolskiej odpust zupełny za zmarłych, rozszerzony jest na cały listopad.
 • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. O godz. 18:00 modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. szkolna. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa i okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
 • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin. 
 • Od 1 listopada dyżur na cmentarzu podejmuje Włodzienin Dół. Przypominam, że do obowiązków dyżuru należy w przeddzień wywozu nieczystości przygotowanie śmieci, posegregowanie oraz wyniesienie przed bramę cmentarną worków. Bardzo proszę o zgłoszenie się po klucz do bramy cmentarnej. Już dzisiaj dziękuję za wszystkie prace wykonane na cmentarzu. 
 • Można zamawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30. Dziękuję za przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
 • Dzisiaj i jutro kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.