intencje i ogłoszenia Wojnowice 07.11.2021 – 14.11.2021

XXXII NIEDZIELAZWYKŁA – 07.11.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Za ++ rodziców Mariannę i Franciszka, brata Jana Wolańskich, ++ dziadków obu stron, ++ z rodziny Domagała, + szwagra Ryszarda Maliszewskiego.

PONIEDZIAŁEK – 08.11.2021

17:00 Modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek: 1) Za + Czesławę Grabowską w 1 rocz. śm., syna Ryszarda 2) Za + polecanych w wypominkach. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 11.11.2021 św. Marcina    103 Rocznica Odzyskania Niepodległości

9:30 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Lidii z okazji kol. rocz. urodzin.

11:15 W int. Ojczyzny. 

SOBOTA – 13.11.2021

17:00 1) Za + babcię Wandę Reisner w 6 rocz. śm. 2) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę M. Bożej oraz zdrowie dla Hanny Cytera z okazji pierwszej rocznicy urodzin.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu. 

9:30 Za ++ rodziców Reginę i Wawrzyńca Rzadkowskich, + teściów Stanisławę i Jana, dziadków obu stron, brata Jerzego, bratanka Romana i bratową Zofię, swatów i pokrewieństwo z rodziny Rusek i dusze w czyśćcu.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.11.2021 – 14.11.2021

 • Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła. Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci, które uczestniczyły w Marszu Świętych.
 • W poniedziałek modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. o godz. 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
 • Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Na mocy Dekretu Penitencjarii Apostolskiej odpust zupełny za zmarłych, rozszerzony jest na cały listopad. 
 • czwartek 103 Rocznica Odzyskania Niepodległości o godz. 9:30, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. RosyWe Włodzieninie Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 11:15.
 • Świąteczne odwiedziny starszych i chorych parafian odbędą się 18 grudnia.
 • Można zamawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30 lub po Mszy św. Dziękuję za przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
 • Dziękuję parafianom za usunięcie murowanego śmietnika znajdującego się na cmentarzu. 
 • Dziękuję osobom z PRD za przeprowadzenie kwesty na rzecz naszego cmentarza. Dziękuję za zabieranie z cmentarza odpadów.
 • Moi Drodzy przed nami wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W najbliższym tygodniu do przyszłej niedzieli włącznie zgłaszamy kandydatów do PRD. Kartki z kandydatami możemy składać do puszek wystawionych w przedsionku. W niedzielę 21 listopada zostanie ogłoszona lista kandydatów do PRD, z której w niedzielę 28 listopada dokonamy wyboru. Zachęcam wszystkich do zainteresowania się tym wydarzeniem i do uczestnictwa w wyborach w poczuciu odpowiedzialności za naszą Wspólnotę Parafialną…
 • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Wiesława B. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.