intencje i ogłoszenia Wojnowice 01.10.2023 – 08.10.2023

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2023

8:00 Włodzienin Za ++ Józefa Jana Ziomko, Eugenię Karola Jana Wojciecha Grądowskich, Marię Józefa Bolesława Zbigniewa Wojtuś oraz siostrę Zofię z rodziną i ++ z pokr.

9:30 Wojnowice Za + Zofię Bugańską w 1 rocz. śm. oraz za + syna Krzysztofa. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

11:15 Włodzienin Za + męża Władysława Wojtuś, rodziców Paulinę i Tomasza Wojtuś, Bronisławę i Stefana Gredziuk, brata Zbigniewa wszystkich ++ obu rodzin oraz + parafiankę Marię Lehun. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

PONIEDZIAŁEK – 02.10.2023 Świętych Aniołów Stróżów

17:30 Różaniec i Msza św. Wojnowice Za + Wiesława Majcherczyk w 1 rocz. śm., ++ jego rodziców i rodzeństwo.

WTOREK – 03.10.2023

17:30 Różaniec i Msza św. Włodzienin 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny. 2) Do Bożej Op. w int. Marii i Mateusza z okazji 5 rocz. ślubu.

ŚRODA – 04.10.2023 św. Franciszka z Asyżu.

Pierwszy dzień Wizytacji kanonicznej bp Waldemara Musioła

17:50 Wojnowice Przywitanie bp Waldemara na placu kościelnym

18:00 Wojnowice UROCZYSTA MSZA ŚW. W int. Parafian (zapraszam parafian z Wojnowic i Włodzienina).

CZWARTEK – 05.10.2023 św. Faustyny

Drugi dzień Wizytacji kanonicznej bp Waldemara Musioła

10.00 Włodzienin – Nabożeństwo dla chorych / Namaszczenie chorych i błogosławieństwo Lourdzkie/

11.00 – Wizyta w Szkole Podstawowej we Włodzieninie

16.00 – Włodzienin ZAPIECEK Spotkanie z LSO, Wspólnotą Dzieci Maryi

17.00 – Włodzienin Nabożeństwo

I PIĄTEK – 06.10.2023

16:00 Modlitwa Różańcowa, okazja do spowiedzi św.

16:30 Wojnowice SZKOLNA 1) Do Bożej Op. za wstaw. św. Franciszka z prośbą o pokój i dobro, miłość w rodzinach, cierpliwość w chorobie dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz za ++ członków. 2) Za + Danutę Mikler. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych.

17:30 Modlitwa Różańcowa, okazja do spowiedzi św., Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Włodzienin SZKOLNA Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Za ++ rodziców Zofię i Rudolfa Kotowicz, dziadków obu stron, brata Janusza oraz dusze w czyśćcu cierpiące.  Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych

I SOBOTA – 07.10.2023 NMP Różańcowej

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św.

8:00 Włodzienin: Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej.  Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Częstochowskiej prosząc o potrzebne łaski, zdrowie, Boże bł. dla rodzin z Róży p. Gużdy oraz o potrzebne łaski dla ks. Prob., za + Karolinę Didyłowską Redkwa. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

17:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.1) Okr. 43 2) Do Niepokalanego Serca Maryi dziękując za dotychczasową opiekę, z prośbą o Boże bł., zdrowie i pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny oraz w pewnej intencji.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.10. 2023

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Włodzienin Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla osób z Róży p. Gwóźdź, ich rodzin, ks. Prob. oraz za wszystkie osoby + z Róży.

9:30 Wojnowice Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej z okazji 80 rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie oraz o Boże bł. i zdrowie dla całej rodziny.

11:15 Włodzienin Za + Nadzieję Pierzchała w 10 rocz., + Zofię Mrozowicz w 3 rocz.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.10.2023

• Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. Jest również do nabycia Gość EKSTRA poświęcony w całości Maryi. Cena tego numeru 14 zł.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w poniedziałek czwartek, sobotę o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św.
  • W poniedziałek o godz. 18:45 próba dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz osób zaangażowanych w liturgię Mszy św. wizytacyjnej.
  • W środę o godz. 18:00 jesteśmy zaproszeni przez ks. bp. Waldemara Musioła na uroczystą Mszę św. do kościoła św. Józefa w Wojnowicach.
  • W dniu 5 października br. czwartek porządek wizytacji jest następujący: godz. 10.00 Włodzienin – Nabożeństwo dla chorych (Namaszczenie chorych i błogosławieństwo Lourdzkie); godz. 11.00 – Wizyta w Szkole Podstawowej we Włodzieninie; godz. 15.00 – Włodzienin Koronka do Miłosierdzia Bożego z Różami Różańcowymi z Wojnowic i Włodzienina; godz. 15.30 – Włodzienin ZAPIECEK Spotkanie z kandydatami do bierzmowania (obu parafii); godz. 16.00 – Włodzienin ZAPIECEK Spotkanie z LSO, Dziećmi Maryi; godz.17.00 – Nabożeństwo w kościele we Włodzieninie, na które zaprasza bp parafian z Włodzienina i Wojnowic.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 16:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 16:30 Msza św.po niej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. o godz. 18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian: od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 11:15 Włodzienin.
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu). Dary proszę składać do 20 października.
  • Misje parafialne odbędą się od 22 października do 29 października 2023.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Stanisława B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.