intencje i ogłoszenia Wojnowice 02.06.2024 – 09.06.2024

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.06.2024 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Wł. Za ++ rodziców Domicelę i Mirosława Góratowskich, brata Andrzeja za wszystkich ++ z rodzin Góratowski i Trzyna.

9:30 Woj. Górna 24

11:15 Wł. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej w int. Sylwii i Mateusza Zdrzałek z okazji 10 rocz. ślubu oraz w int. dzieci i całej rodziny, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie, opiekę Anioła Stróża. 

PONIEDZIAŁEK – 03.06.2024 św. Karola Lwangi i Towarzyszy

18:00 Woj. Procesja eucharystyczna i Msza św. Dziękując Bogu za przeżyte lata i otrzymane łaski w kol. rocznicę urodzin. 

WTOREK – 04.06.2024

18:00 Wł. Procesja eucharystyczna i Msza św. Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstaw., z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii ojczyzny i świata.

ŚRODA – 05.06.2024 św. Bonifacego

18:00 Wł. Procesja eucharystyczna i Msza św. Za ++ Marię i Emila, Małgorzatę Gawłowskich i za ++ z rodziny obu stron.

I CZWARTEK – 06.06.2024

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. oraz okazja do spowiedzi św.

17:00 Woj. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, Procesja eucharystyczna i Msza św. SZKOLNA Za ++ rodziców Leokadię i Alfreda, braci Stanisława, Andrzeja, bratową Urszulę, bratanka Tomasza i za wszystkich ++ z rodziny. Błogosławieństwo wianków i zmiana tajemnic różańcowych.

18:00 Adoracja Najśw. Sakr. oraz okazja do spowiedzi św.

18:30 Wł. Procesja eucharystyczna i Msza św. Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława Papuga, Wiktora i Stanisławę Burkowskich, brata Kazimierza. Błogosławieństwo wianków.

PIĄTEK – 07.06.2024 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

18:00 Wł. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. SZKOLNA Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę Bożą oraz o zdrowie dla całej rodziny w pewnej intencji.

SOBOTA – 08.06.2024 Niepokalanego Serca NMP

16:30 Woj. 1) Za + ojca Wilhelma Wochnik, siostrę Ewe Sokołowską, Julię i Gintra Kowol, za wszystkich ++ z rodzin Wochnik. 2) Za + Teresę Czerwik w miesiąc po śm. 

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Wł. Za + syna Tomasza Konopskiego w 15 rocz. śm., ++ rodziców Józefa i Aleksandrę Konopskich, + ojca Jerzego Adamiec.

9:30 Woj. Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Tadeusza Mikołajczyk z okazji kol. rocz. urodzin.

11:15 Wł. Dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. , zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Bartłomieja, Tomasza i Przemysława Ignasiak, rodziców, dziadków i całej rodziny.

W czasie Mszy św. chrzest: Agata Elżbieta Hucaluk

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.06.2024

  • Dzisiaj IX Niedziela Zwykła. Bóg zapłać uczestnikom procesji w Boże Ciało oraz wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia tej Uroczystości: Osobom przygotowującym ołtarze, Służbie Liturgicznej, Dzieciom i Młodzieży Maryjnej, Organistce, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, Mężczyznom niosącym baldachim, Strażakom. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł. 
  • W poniedziałek i czwartek po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła, w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo wianków. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. Po Mszy św. błogosławieństwo wianków i zmiana tajemnic różańcowych.
  • W czwartek 6 czerwca spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 20:00 w ZAPIECKU. X Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2024 r., Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę w dniu 28 czerwca 2024 r. (piątek) zapisy w zakrystii do 16 czerwca (koszt 70zł). 
  • DOŻYNKI 2024 (1 września) CZEKAJŁO KRYSTYNA, MIKOŁAJCZYK HALINA, ROSA JANINA, BALCER JÓZEFA, KRUPA MARIA, KRUPA KATARZYNA, TOPOROWSKA LEONIA, TOPOROWSKA EWA, SUSEŁ BEATA, BABINIEC AGNIESZKA, ANTOSZCZYSZYN MAŁGORZATA, SUSEŁ TERESA, SZKUDLAREK STANISŁAWA, ZAPOTOCZNA JOANNA, WACŁAWCZYK DOROTA
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na konfesjonał. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Andrzeja B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.