intencje i ogłoszenia Włodzienin 02.06.2024 – 09.06.2024

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.06.2024 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Wł. Za ++ rodziców Domicelę i Mirosława Góratowskich, brata Andrzeja za wszystkich ++ z rodzin Góratowski i Trzyna.

9:30 Woj. Górna 24

11:15 Wł. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej w int. Sylwii i Mateusza Zdrzałek z okazji 10 rocz. ślubu oraz w int. dzieci i całej rodziny, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie, opiekę Anioła Stróża. 

PONIEDZIAŁEK – 03.06.2024 św. Karola Lwangi i Towarzyszy

18:00 Woj. Procesja eucharystyczna i Msza św. Dziękując Bogu za przeżyte lata i otrzymane łaski w kol. rocznicę urodzin. 

WTOREK – 04.06.2024

18:00 Wł. Procesja eucharystyczna i Msza św. Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstaw., z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii ojczyzny i świata.

ŚRODA – 05.06.2024 św. Bonifacego

18:00 Wł. Procesja eucharystyczna i Msza św. Za ++ Marię i Emila, Małgorzatę Gawłowskich i za ++ z rodziny obu stron.

I CZWARTEK – 06.06.2024

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. oraz okazja do spowiedzi św.

17:00 Woj. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, Procesja eucharystyczna i Msza św. SZKOLNA Za ++ rodziców Leokadię i Alfreda, braci Stanisława, Andrzeja, bratową Urszulę, bratanka Tomasza i za wszystkich ++ z rodziny. Błogosławieństwo wianków i zmiana tajemnic różańcowych.

18:00 Adoracja Najśw. Sakr. oraz okazja do spowiedzi św.

18:30 Wł. Procesja eucharystyczna i Msza św. Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława Papuga, Wiktora i Stanisławę Burkowskich, brata Kazimierza. Błogosławieństwo wianków.

PIĄTEK – 07.06.2024 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

18:00 Wł. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. SZKOLNA Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę Bożą oraz o zdrowie dla całej rodziny w pewnej intencji.

SOBOTA – 08.06.2024 Niepokalanego Serca NMP

16:30 Woj. 1) Za + ojca Wilhelma Wochnik, siostrę Ewe Sokołowską, Julię i Gintra Kowol, za wszystkich ++ z rodzin Wochnik. 2) Za + Teresę Czerwik w miesiąc po śm. 

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Wł. Za + syna Tomasza Konopskiego w 15 rocz. śm., ++ rodziców Józefa i Aleksandrę Konopskich, + ojca Jerzego Adamiec.

9:30 Woj. Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Tadeusza Mikołajczyk z okazji kol. rocz. urodzin.

11:15 Wł. Dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. , zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Bartłomieja, Tomasza i Przemysława Ignasiak, rodziców, dziadków i całej rodziny.

W czasie Mszy św. chrzest: Agata Elżbieta Hucaluk

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.06.2024

  • Dzisiaj IX Niedziela ZwykłaBóg zapłać uczestnikom procesji w Boże Ciało oraz wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia tej Uroczystości: Osobom przygotowującym ołtarze, Służbie Liturgicznej, Dzieciom niosącym symbole eucharystyczne, Organiście, Orkiestrze, Pocztom Sztandarowym, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, mężczyznom niosącym baldachim. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł.
  • Dożynki parafialne w 2024 (8 września) odpowiedzialni: Włodzienin Góra. Spotkanie w sprawie dożynek parafian z Włodzienina Góry odbędzie się jutro o godz. 19:30 w ZAPIECKU.
  • We wtorek, środę i czwartek po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła, w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo wianków.
  • W czwartek 6 czerwca spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 20:00 w ZAPIECKU. X Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2024 r., Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę w dniu 28 czerwca 2024 r. (piątek) zapisy w zakrystii do 16 czerwca (koszt 70zł). 
  • W pierwszy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju dla świata, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. SZKOLNA. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Spotkanie PRD z Włodzienina odbędzie się w ZAPIECEKU, we wtorek 18 czerwca o godz. 19:00.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.