intencje i ogłoszenia Wojnowice 02.10.2022 – 09.10.2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Za ++ rodziców Józefa i Weronikę oraz dusze w czyśćcu cierpiące. Po Mszy św. Różaniec 

PONIEDZIAŁEK – 03.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. Do Bożej Op. za wstaw. św. Franciszka o pokój i dobro w rodzinach, zdrowie, cierpliwość i Boże bł. dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz za ++ członków.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania 

I CZWARTEK – 06.10.2022

17:30 SZKOLNA: Różaniec i Msza św. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie dla całej rodziny. 

Błogosławieństwo różańców dzieci przygotowujących się do przyszłorocznej I komunii św.

I PIĄTEK – 07.10.2022

15:30 Okazja do spowiedzi św.  

16:00 Różaniec i Msza św. W int. chorych naszej parafii. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych.

17:00 Włodzienin 

SOBOTA – 08.10.2022 Spotkanie Parafialnych Rad Wojnowic i Włodzienina

17:00 Różaniec i Msza św. 1) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej w int członkiń Róży p. Kobylańskiej, ich rodzin, dziękując za odebrane łaski, z prośbą o dalsze bł. i zdrowie. 2) Do Bożej Op. prosząc o Boże bł. dla członków PRD Wojnowic i Włodzienina w posłudze dla parafii.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 40 rocz. sakr. małżeństwa Jadwigi i Zbigniewa Świerc oraz o zdrowie i Boże bł. dla ks. Proboszcza.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.10.2022

  • Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a także Gościa Niedzielnego Ekstra – Dotyk Miłosierdzia (cena 12 zł).
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, czwartek i sobotę o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu we w poniedziałek i czwartek, będą wręczane obrazki. W poniedziałek 3 października dzieci przynoszą karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem do losowania figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • W poniedziałek po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, a następnie Msza szkolna dla dzieci i młodzieży. W piątek o godz. 15:30 okazja do spowiedzi św. O godz. 16:00 Różaniec i Msza św., po niej zmiana tajemnic różańcowych. 
  • W czwartek poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do przyszłorocznej I Komunii św. 
  • W niedzielę 16 października odbędzie się XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. W imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na koncert ku czci św. Jana Pawła II. Po koncercie piknik rodzinny przy kościele. 
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Zostały wyczyszczone ławki do naszego kościoła oraz pomalowane impregnatem przeciw kornikom oraz zabezpieczone do przyszłego roku, kiedy nastąpi ich kolejna impregnacja i malowanie. 
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam członków PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Marka Z. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.