intencje i ogłoszenia Włodzienin 02.10.2022 – 09.10.2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Do Bożej Op. o Boże bł. i zdrowie za wstaw. M. B. Różańcowej dla osób z Róży p. Tracz, ich rodzin, ks. Prob. a dla ++ z Róży o radość wieczną.

11:15 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla mamy Marianny Pikul z okazji 70 rocz. ur. (int. od córek z rodzinami). Po Mszy św. Różaniec.

WTOREK – 04.10.2022 św. Franciszka z Asyżu

17:30 Różaniec i Msza św. Za ++ rodziców Marię i Franciszka Głowiszyn, siostrę Stanisławę i brata Kazimierza, babcie i dziadków Eugenię i Józefa Gruda oraz wszystkich ++ z rodziny.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania 

ŚRODA – 05.10.2022 św. Faustyny Kowalskiej

7:15 W int. Parafian. Po Mszy św. Różaniec

I PIĄTEK – 07.10.2022

17:00 Okazja do spowiedzi św. Adoracja Najśw. Sakramentu Nabożeństwo do Serca Jezusa

17:30 SZKOLNA Różaniec i Msza św. Za ++ Janinę i Józefa Wojtuś, Józefa i Katarzynę Tracz oraz ++ z rodziny. Zmiana tajemnic różańcowych

Błogosławieństwo różańców dzieci przygotowujących się do przyszłorocznej I komunii św.

SOBOTA – 08.10.2022 

16:00 Różaniec św.

17:00 Spotkanie Parafialnych Rad z Wojnowic i Włodzienina

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za + męża Eugeniusza Dudek i wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Za ++ Adama, Nadzieję, Antoniego, Krystynę Pierzchała, Franciszka Władysławę, Józefa Sobków, Katarzynę Jozafata Chachuła, Józefa Łoboda, Wiktorię i Władysława Rymarczyk, Mariannę i Tadeusza Kondek, ++ z pokr. Po Mszy św. Różaniec.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.10.2022

  • Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a także Gościa Niedzielnego Ekstra – Dotyk Miłosierdzia (cena 12 zł).
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec święty odmawiany będzie we wtorek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu we wtorek i piątek, będą wręczane obrazki oraz duży różaniec zabierany przez dzieci do domu. We wtorek 4 października dzieci przynoszą karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem do losowania różańca oraz figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy piątek o godz. 17:00 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa O godz. 17:30 Różaniec i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • W piątek poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do przyszłorocznej I Komunii św.
  • W niedzielę 16 października odbędzie się XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. W imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na koncert ku czci św. Jana Pawła II. Po koncercie piknik rodzinny przy kościele. W tym dniu przed kościołem będą sprzedawane wypieki przed KGW z Włodzieninia. Chętne osoby, które chciałyby ofiarować swoje wypieki w Dniu Papieskim, proszone są o przyniesienie takich słodkości do salki parafialnej ZAPIECEK w sobotę 15 października o godz. 15:45.
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Dzisiaj na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjanej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.