intencje i ogłoszenia Wojnowice 04.09.2022 – 11.09.2022

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022 Dożynki Parafialne 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Z podziękowaniem za tegoroczne zbiory.

PONIEDZIAŁEK – 05.09.2022

18:00 Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i dary Ducha św. dla dzieci Zuzanny, Antoniego i Karola w kol. rocz. urodzin. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 08.09.2022 Święto Narodzenia NMP

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 SZKOLNA: Za ++ rodziców Rozalię i Jacka, Marię i Bolesława, brata Mieczysława, kuzynkę Jadwigę, ++ dziadków obu stron, Winfrida Noske, wujka Władysława. Błogosławieństwo nasion i ziarna.

SOBOTA – 10.09.2022

18:00 Za + męża Józefa Polak w 4 rocz. śm., wnuka Grzegorza, ++ rodziców Rozalię i Franciszka, Annę i Józefa.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022 

Kolekta specjalna na opał plebanii

9:30 W pewnej intencji

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.09.2022 – 11.09.2022

  • Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła oraz nasze podziękowanie za tegoroczne zbiory. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie DOŻYNEK PARAFIALNYCH. Za wysprzątanie i udekorowanie kościoła i jego obejścia, wykoszenie trawy. Dziękuję osobom troszczącym się o flagi, obrusy w kościele.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać uczestnikom pielgrzymki do M. Boskiej z Nasiedla, dziękuję osobom śpiewającym i grającym na gitarze, flecie poprzecznym innych instrumentach. Panom: kierującym ruchem, jadącym samochodem – zaplecze techniczne, młodzieży niosącej nagłośnienie, parafii Dzbańce Osiedle i Wódka za ugoszczenie pielgrzymów. Wielkie podziękowania pielgrzymom za rozmodlenie, pogodę ducha i Bożą radość. Pielgrzymowało 86 osób (w ubiegłym roku 56 osób)
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • We wtorek 6 września po Mszy św. spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądziWspółcześni „prorocy”…, posłuszeństwo w Kościele…jak je rozumieć? Dla chcących pogłębić swoją wiarę.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. błogosławieństwo nasion i ziarna.
  • W piątek 09 września po Mszy św. szkolnej we Włodzieninie w ZAPIECKU, spotkanie organizacyjne dla młodzieży (od klasy 8 i starszej) dotyczące spotkań – plan działań, propozycje spotkań. 
  • Roczny dyżur na cmentarzu od 1 września 2022 – 31 sierpnia 2023: KOSTECKA WANDA,  KOSTECKIMAREK,  BARAN WIESŁAW,  MAJCHERCZYK ANDRZEJ,  MAJCHERCZYK DARIUSZ,  PATRYŁO ZBIGNIEW,  KOSZTUBAJDA BARBARA,  GADOMSKI CZESŁAW,  GADOMSKI JAROSŁAW,  DOMAGAŁA STANISŁAW,  WOLANIUK ŁUKASZ,  CYTERA ZDZISŁAW,  TICHANÓW MICHAŁ,  GACH KATARZYNA,  CZARNA HELENA,  CZARNY JAN,  NAWARYŃSKI  JAN, KUDZIA ANNA, TRZEBUNIAK RAFAŁ,  CYTERA MONIKA,  GUŻDA MARIUSZ,  MUCHA CECYLIA, BACHMAN HELENA, MIKLER ALICJA, FOJCIK ALEKSANDRA, KLOC ŁUKASZ, ZAGRABA BOŻENA, MALISZEWSKI TOMASZ.
  • Przygotowanie do Bierzmowania w roku szkolnym 2022/2023: pierwszy rok – klasa VI; drugi rok – klasa VII; trzeci rok – klasy VIII. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 19 września po Mszy św. Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 25 września w kościele w. Jakuba w Nasiedlu o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta na opał plebanii. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Wiesława B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.