intencje i ogłoszenia Wojnowice 05.09.2021 – 12.09.2021

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021 Dożynki Parafialne 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 1) Z podziękowaniem za tegoroczne zbiory. 2) Za + męża Włodzimierza w 26 rocz. śm., wszystkich ++ z rodzin Lewandowski, Majcherczyk, Sosna i Pelik.

PONIEDZIAŁEK – 06.09.2021

18:00 Za + żonę Danutę, ++ rodziców Janinę i Mariana oraz za ++ teściów. Nabożeństwo do św. Józefa. 

CZWARTEK – 09.09.2021

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 SZKOLNA Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla dzieci i wnuków w rodzinie Hanusiewicz i Leosz oraz w int. ks. Proboszcza. Błogosławieństwo ziarna i nasion.

SOBOTA – 11.09.2021

18:00 Za + męża Józefa, wnuka Grzegorza, rodziców Rozalię i Franciszka Polak, Annę i Józefa Mirowskich i ++ z rodziny.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021

Kolekta specjalna na opał plebanii.

9:30 Za + rodziców Reginę i Wawrzyńca Rzadkowskich, Mariannę i Józefa Majewskich, siostrę, braci, bratowe, dziadków obu stron i wszystkie dusze spokrewnione.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.09.2021 – 12.09.2021

  • Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła oraz nasze podziękowanie za tegoroczne zbiory. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie DOŻYNEK PARAFIALNYCH. Za wysprzątanie i udekorowanie kościoła i jego obejścia, wykoszenie trawy. Dziękuję osobom troszczącym się o flagi, obrusy w kościele.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać uczestnikom pielgrzymki do M. Boskiej z Nasiedla, dziękuję osobom śpiewającym i grającym na gitarze, Panom: kierującym ruchem, niosącym nagłośnienie, jadącym samochodem – zaplecze techniczne, parafii Dzbańce Osiedle i Wódka. Wielkie podziękowania pielgrzymom za rozmodlenie, pogodę ducha i Bożą radość. Pielgrzymowało 57 osób.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny. Jest do nabycia Gość Niedzielny Ekstra w całości poświęcony słudze Bożemu Prymasowi Tysiąclecia Stefanowi kard. Wyszyńskiemu w cenie 10 zł.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży. W czasie tegorocznych Mszy św. szkolnych zachęcam do uczestniczenia w akcji „Czytamy Pismo św. z misiem”. Po Mszy św. błogosławieństwo nasion i ziarna.
  • W piątek 10 września po Mszy św. szkolnej, spotkanie organizacyjne dla młodzieży (od klasy 8 i starszej) dotyczące spotkań – plan działań, propozycje spotkań. 
  • We wtorek 14 września we Włodzieninie w salce parafialnej po Mszy św. spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi… Cud Eucharystyczny w Lanciano. Dla chcących pogłębić swoją wiarę.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać w imieniu swoim i parafian osobom zaangażowanym w czasie ostatniego roku w prace na cmentarzu parafialnym oraz przy ruinach starego kościoła (koszenie trawy, grabienie liści, prace porządkowe).  Od 1 września proszę o opiekę nad cmentarzem grupę osób, których imiona i nazwiska będą umieszczone w gazetce parafialnej.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na opał plebanii. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Bolesławę G. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.