intencje i ogłoszenia Wojnowice 06.03.2022 – 13.03.2022

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 06.03.2022

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. M. B. Nieustaj. Pomocy dziękując za otrzymane łaski z okazji 80 rocz. ur. Jadwigi, z prośbą o dalsze Błogosławieństwo oraz o zdrowie dla męża i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 07.03.2022

17:00 Do Matki Bożej w int. kobiet z Koła Gospodyń Wiejskich naszej parafii.  

Nabożeństwo do św. Józefa. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

CZWARTEK – 10.03.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. SZKOLNA Za + Roberta Ilnickiego (od rodz. Jakubowskich, Babiniec, Kobylańskich, Orłowskich).

SOBOTA – 12.03.2022

17:00 Za + Anastazję w 32 rocz. śm., + Michała, wszystkich ++ z rodziny Rogula Pankiewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

Przed Kościołem zbiórka do puszek na pomoc misjom Ad Gentes

9:30 Za + Bernadetę Dorotę Fojcik (od Adama i Kamili). 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.03.2022 – 13.03.2022

  • Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. W piątki Wielkiego Postu po przyjęciu Komunii św. za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu… przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny, a w inne dni odpust cząstkowy. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej można (w ciągu całego Roku Liturgicznego) uzyskać odpust zupełny. Za udział w Gorzkich Żalach w kościele lub kaplicy na terenie Polski, można uzyskać odpust zupełny raz w tygodniu w Okresie Wielkiego Postu. 
  • W każdą niedzielę po Mszy św. nabożeństwo Gorzkich Żali.
  • Modlimy się nieustannie o pokój dla Ukrainy. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł) z kolejną płytą CD Pisma św. Za tydzień Gość Niedzielny Ekstra, poświęcony o. Pio w 20 rocz. kanonizacji w cenie 10 zł..
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa o godz. 17:00 a następnie nabożeństwo. Na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania oraz spotkanie formacyjne.
  • Z racji przypadającego we wtorek Święta Kobiet, chcemy pamiętać w naszych modlitwach o kobietach i życzyć wszelkich potrzebnych łask i opieki Matki Bożej.
  • W czwartek godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia oraz ustania pandemii; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. godz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • W dniach od 21 – 23 marca chcemy przeżywać nasze Rekolekcje Parafialne.
  • Składam serdeczne podziękowana za ofiary złożone dla uchodźców z Ukrainy.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. A przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjom Ad Gentes. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Andrzeja B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych