intencje i ogłoszenia Wojnowice 08.01.2023 – 15.01.2023

w kościele

Trójcy Świętej we Włodzieninie

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2023

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Pauliny Szubert z okazji 18 rocz. ur.

PONIEDZIAŁEK – 09.01.2023

8:00 Do Świętej Rodziny w int. rodzin odwiedzanych po kolędzie. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 12.01.2023

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

17:00 SZKOLNA Za + brata Patryka Borowicz w 2 rocz. śm..

SOBOTA – 14.01.2023

17:00 Za + syna Grzegorza i ++ z rodziny.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023

9:30 Do Świętej Rodziny w int. rodzin odwiedzanych po kolędzie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.01.2023

• Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, kończy się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie wystrój Bożonarodzeniowy w kościele pozostaje do Święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego).
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10zł.
  • UWAGA!!! Przypominam, że od poniedziałku 9 stycznia 2023 roku rozpoczyna się remont wnętrza naszego kościoła pw. św. Józefa Robotnika w Wojnowicach. Msze św. przeniesione będą do kościoła Trójcy Świętej we Włodzieninie. Porządek Mszy św. nie ulega zmianie. Poniedziałek, czwartek, sobota i niedziela według dotychczasowych godzin. Na czas remontu zawieszone zostają dyżury tygodniowe – sprzątania – w kościele, będą one wznowione po remoncie. W czasie remontu pogrzeby będą odbywały się w kościele Trójcy Świętej we Włodzieninie następnie po Mszy św. trumna czy urna zostanie przewieziona na cmentarz parafialny w Wojnowicach.
  • W czwartek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 17:00 Msza św. szkolna.
  • Trwają odwiedziny duszpasterskie według planu zamieszczonego w gazetce parafialnej. Równocześnie zapraszam na Msze św. poranne mieszkańców, którzy w danym dniu mają kolędę.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.