intencje i ogłoszenia Wojnowice 09.07.2023 – 16.07.2023

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07. 2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i Boże bł. w rodzinie, z podziękowaniem za łaski i dary Ducha św. oraz o zdrowie dzieci wnuków i szczęśliwe rozwiązanie dla córki.

WTOREK – 11.07.2023

8:00 WOJNOWICE Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki rowerowo-autokarowej na Jasną Górę. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Częstochowskiej w int. pielgrzymów.

CZWARTEK – 13.07.2023 św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

18:00 Za ++ teściów Helenę i Edwarda, męża i ++ z całej rodziny Cytera oraz + Natalię Leśniak

PIĄTEK – 14.07.2022

5:45 Wojnowice wyjazd autokarem na Jasną Górę – przystanek PKS

SOBOTA – 15.07.2023

18:00 Do Bożej Op. w int. ks. Prob. oraz w pewnej intencji. 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + brata Jana Denes, ++ rodziców Stanisławę i Józefa Denes, + Wiktora Bengsz i za ++ z rodziny oraz + Kazimierza Olejnik.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.07.2023

  • Dzisiaj XIV Niedziela ZwykłaPo Mszy św. pielgrzymi proszeni są o odebranie chusty pielgrzymkowej.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Mszy św. nie będzie. 
  • W poniedziałek 10 lipca od godz. 18:30 do godz. 19:00 pielgrzymi jadący rowerami mogą złożyć bagaż, będzie podstawiony bus przy plebanii. 
  • We wtorek 11 lipca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca (piątek) wyruszy o godz. 5:45 z Wojnowic przystanek autobusowy, z Włodzienina o godz. 6:00 parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie.
  • W czwartek Msza św. o godz. 18:00. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy.
  • W sobotę 22 lipca oraz w niedzielę 23 lipca po Mszy św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • W dniu 27 lipca o godz. 16:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu po drugiej stronie kościoła.
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Marek Z. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.