intencje i ogłoszenia Wojnowice 11.04.2021 – 18.04.2021

II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.2021 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łask, prosząc o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Bożą w rodzinach Gebauer i Burban. Koronka do Miłosierdzia Bożego

12:30 Za + ks. Zygmunta Nabzdyka

PONIEDZIAŁEK – 12.04.2021

18:00 1) Za + Jana Zapotocznego, jego rodziców Annę i Szczepana, brata Michała, ++ Zenona i Jarosława, ++ z rodziny. 2) Za + ojca Tadeusza Czarnego, ++ rodziców Janinę i Stanisława Kraszewskich oraz ++ z rodziny. Nabożeństwo do św. Józefa

CZWARTEK – 15.04.2021

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 Za ++ rodziców Helenę i Zbigniewa, ich rodziców, szwagra Jerzego, teścia Stanisława, jego rodziców i rodzeństwo oraz ++ z rodziny.

Po Mszy św. katecheza dla dzieci komunijnych

SOBOTA – 17.04.2021

18:00 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i dary Ducha św. w nauce dla Oskara z okazji kol. rocz. ur. 2) Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą dla Jarosława z okazji 40 rocz. ur. 3) Do św. Józefa prosząc o szybki powrót do zdrowia dla mamy.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021 

Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej

9:30 Za ++ z rodziny Majcherczyk, Myga, Ozimkowskich, Lewandowskich, Cytera, Palik, Sosna.

12:30 Za + ks. Józefa Wojtaska

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.04.2021 – 18.04.2021

 • Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. z godz. 9:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Msza św. o godz. 12:30 oraz w przyszłą niedzielę. Pamiętamy o ograniczonej liczbie 12 uczestników w czasie Mszy św., przy czym pierwszeństwo uczestniczenia we Mszy św. mają osoby, które zamówiły Mszę św. w danym dniu. 
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
 • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo do naszego św. patrona.
 • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia oraz ustania pandemii, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. OstrowskiejO godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
 • W czwartek po Mszy św. katecheza dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców.
 • Zapraszam dzieci od klasy III do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza lub Wspólnoty Dzieci Maryi. 
 • Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl. W przypadku trudności można spisać się przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 lub w urzędzie miasta/gminy przy wsparciu pracownika merytorycznego. 
 • Dziękuję za prace wykonane na cmentarzu. 
 • W Uroczystość Pierwszej Komunii św. 2 maja we Włodzieninie (I tura o godz. 9:30; II tura o godz. 11:15) dodatkowa Msza św. 2 maja o godz. 18:00.
 • Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 16 maja w dwóch turach. O godz. 9:30 oraz godz. 11:15. Dlatego dodatkowa Msza św. o godz. 18:00. 
 • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej proszę osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Marka Z. Za tydzień kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.