intencje i ogłoszenia Wojnowice 11.09.2022 – 18.09.2022

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022 

Kolekta specjalna na opał plebanii

9:30 Za + mamę Annę Głogiewicz w 1 rocz. śm., + Eugeniusza w 4 rocz. śm., teściów, + siostry Marię i Stanisławę.  

PONIEDZIAŁEK – 12.09.2022

18:00 Za + męża Włodzimierza w 26 rocz. śm., ++ rodziców Irenę i Józefa Lewandowskich oraz za wszystkich ++ z rodzin Lewandowski, Majcherczyk, Pelik i Sosna. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 15.09.2022 NMP Bolesnej

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 SZKOLNA: Za + rodziców Danutę i Antoniego, ++ dziadków i ++ rodzeństwo, szwagra Tadeusza, ++ z rodziny Suseł, Zatylny.

SOBOTA – 17.09.2022

18:00 Do Bożej Op. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze bł. i zdrowie w int. rodziny Nawaryńskich i Opolony oraz opiekę M. Bożej w pewnej int.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022 

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych

9:30 Za + Marię Kopczyńską

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.09.2022 – 18.09.2022

  • Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie DOŻYNEK PARAFIALNYCH, dziękuję za ofiarowane dary.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. błogosławieństwo nasion i ziarna.
  • Roczny dyżur na cmentarzu od 1 września 2022 – 31 sierpnia 2023: KOSTECKA WANDA,  KOSTECKIMAREK,  BARAN WIESŁAW,  MAJCHERCZYK ANDRZEJ,  MAJCHERCZYK DARIUSZ,  PATRYŁO ZBIGNIEW,  KOSZTUBAJDA BARBARA,  GADOMSKI CZESŁAW,  GADOMSKI JAROSŁAW,  DOMAGAŁA STANISŁAW,  WOLANIUK ŁUKASZ,  CYTERA ZDZISŁAW,  TICHANÓW MICHAŁ,  GACH KATARZYNA,  CZARNA HELENA,  CZARNY JAN,  NAWARYŃSKI  JAN, KUDZIA ANNA, TRZEBUNIAK RAFAŁ,  CYTERA MONIKA,  GUŻDA MARIUSZ,  MUCHA CECYLIA, BACHMAN HELENA, MIKLER ALICJA, FOJCIK ALEKSANDRA, KLOC ŁUKASZ, ZAGRABA BOŻENA, MALISZEWSKI TOMASZ.
  • Przygotowanie do Bierzmowania w roku szkolnym 2022/2023: pierwszy rok – klasa VI; drugi rok – klasa VII; trzeci rok – klasy VIII. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 19 września po Mszy św. Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 25 września w kościele w. Jakuba w Nasiedlu o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa.
  • Zapraszam na spotkanie katechezę rodziców wraz z dziećmi komunijnymi w czwartek 22 września. Przypominam rodzicom o obowiązkowej Mszy św. szkolnej dzieci przygotowujących się do komunii św. (uczniowie klasy II i III). Poświęcenie różańców dzieci komunijnych 6 października w czasie Mszy św. szkolnej.
  • Dzisiaj kolekta na opał plebanii, a przed kościołem zbiórka do puszki na Wydział Teologiczny w Opolu. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Wiesława B. Za tydzień kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.