intencje i ogłoszenia Wojnowice 11.12.2022 – 18.12.2022

III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022 Gaudete

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. 

9:30 Za + mamę Paulinę w 27 rocz. śm., ojca Tadeusza, siostrę Marię, brata Tadeusza, szwagra Tadeusza, Andrzeja Grabinioka, ++ z pokrew. i dusze opuszczone

PONIEDZIAŁEK – 12.12.2022

17:00 Roraty Do Bożej Op. za przyczyna Najśw. Maryi Panny w int. Marii z okazji 87 rocz. urodzin, prosząc o zdrowie i Boże bł. dla niej, dzieci, wnuków i prawnuków. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 15.12.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. 

17:00 Roraty Za + Marka Warcabę (od przyjaciół z Wojnowic).

SOBOTA – 17.12.2022

17:00 1) Za + Ewę Sokołowską w 1 rocz. śm. 2) Za + Dorotę Fojcik w 1 rocz. śm. 

IV NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Tymona Brodaj, jego rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.12.2022

  • Dzisiaj III Niedziela Adwentu tzw. GAUDETE – radujcie się… czas oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. Zapraszam do wcześniejszego skorzystania z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi św. przed Świętami Bożego Narodzenia 30 minut przed Mszą św. W zakrystii do nabycia opłatki wigilijne i ostatnie świeczki caritas.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. 
  • W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP odnowiła swoje przyrzeczenia cała LSO oraz Grupa Marianek. Składam gratulacje nowo przyjętej służbie liturgicznej, która zasiliła szeregi ministrantów i ministrantek naszej parafii przez złożenie przyrzeczeń. Kandydatom życzymy wytrwałości w rocznym przygotowaniu do służby przy ołtarzu. W imieniu Wspólnoty Parafialnej dziękuję rodzicom i dziadkom ministrantów, ministrantek, Marianek za troskę o stroje ministranckie, alby, peleryny, za przypominanie o służbie oraz przygotowanie poczęstunku. Zapraszam dziewczynki i chłopców do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza oraz do Grupy Marianek.
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie w poniedziałek, czwartek i sobotę.
  • W czwartek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 17:00 Roraty
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Bogdana M. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.