intencje i ogłoszenia Wojnowice 16.04.2023 – 23.04.2023

II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.2023 

Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 35 rocz. sakr. małżeństwa Jadwigi i Andrzeja Gebauer dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i zdrowie w rodzinie Gebauer i Burban.

15:00 Nabożeństwo do Miłosierdzi Bożego

PONIEDZIAŁEK – 17.04.2023

18:00 Za ++ rodziców Annę i Józefa, Stanisławę i Władysława, babcie i dziadków obu stron. Nabożeństwo do św. Józefa. 

CZWARTEK – 20.04.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. oraz dary Ducha św. w nauce dla Oskara z okazji kol. rocz. ur.

SOBOTA – 22.04.2023

18:00 1) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. Wiktorii, Pauliny Kuby prosząc o dary Ducha św. oraz w int. całej rodziny. 2) Dziękczynna z okazji 70 rocz. ur. Krystyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i pomoc Bożą na dalsze lata życia, a także o zdrowie dla całej rodziny.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23.04.2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 1) Za ++ z rodzin Majcherczyk, Myga, Lewandowskich, Ozimkowskich, Cytera, Pelik i Sosna. 2) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Leny Hanny Rusek.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.04.2023

  • Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo ku czci naszego św. patrona.
  • czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie; modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. Spotkanie formacyjne dla wszystkich kandydatów do bierzmowania po Mszy św. 
  • Bierzmowanie klas VIII odbędzie się w kościele św. Rodziny w Branicach 25 kwietnia o 17:00. W poniedziałek 24 kwietnia próba przed bierzmowaniem w kościele św. Rodziny o godz. 18:00. 
  • Dzisiaj kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Dyżur na Odpust Parafialny: KUDZIA ANNA, TRZEBUNIAK MAGDALENA, DUDEK MONIKA, BENGSZ CZESŁAWA, KOBYLAŃSKA MARIA, KRECHOWIECKA BARBARA, BRODAJ JADWIGA, BRODAJ MONIKA, BRODAJ ADAM, KRASZEWSKA BOGUSŁAWA, CYTERA EWA, CYTERA KATARZYNA, BIELESZ MAŁGORZATA, ZATYLNA EWA, CZARNA MAGDALENA, BABINIEC MAŁGORZATA, JAKUBOWSKA KRYSTYNA, JAKUBOWSKA JUSTYNA, ORŁOWSKA MARIA, GŁOWACKA KRYSTYNA, ROGÓŻ WANDA, ROGÓŻ BEATA