intencje i ogłoszenia Włodzienin 09.04.2023 – 16.04.2023

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 09.04.2023

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

6:00 Rezurekcja i Msza św. w int. Parafian i Gości.

11:15 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. Laury Stefaniszyn, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze łaski. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 10.04.2023

Kolekta na Katolicki Uniwersytet Lubelski

8:00 Za + męża Edwarda Budzan w 10 rocz. śm.

11:15 Bo Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o Boże bł., zdrowie i opiekę w rodzinie Pierzchała, Łoboda, Mrozowicz, Łubocki, Bronkowski oraz w int. ks. Prob. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

WTOREK – 11.04.2023 Oktawa Wielkanocy

18:00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego, dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach: Łazarz, Szymonek, Niżborski i Gwizdała oraz w int. ks. Proboszcza, ks. Lesława oraz za + Irenę. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

ŚRODA – 12.04.2023 Oktawa Wielkanocy

7:15 W int. Parafian. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

PIĄTEK – 14.04.2023 Oktawa Wielkanocy

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Msza św. SZKOLNA: Za ++ Annę i Wincentego Pączko, męża Tadeusza, rodziców Marię Wawrzków i ++ z rodziny. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.2023 

Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej

8:00 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 90 rocz. urodzin Wernera Kalder.

11:15 1) Do Bożej Op. w int. Bożeny i Andrzeja z okazji 25 rocz. sakr. Małżeństwa. 2) Dziękczynna za wstaw. św. Faustyny z okazji 25 rocz. sakr. Małżeństwa Jolanty i Jarosława Sozańskich z prośbą o dalsze Boże bł. dla całej rodziny, rodziców oraz ks. Prob.

15:00 Nabożeństwo do Miłosierdzi Bożego

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.04.2023

  • Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w niedzielęW przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień po Mszach św. nowenna przed Świętem. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za prace przy budowie ciemnicy i Bożego Grobu. Dziękuję Panu Organiście, Orkiestrze, Panu Szafarzowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, PRD za przygotowanie ogniska. Dziękuję za wszystkie dary.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  • piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie; modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Bierzmowanie klas VIII odbędzie się w kościele św. Rodziny w Branicach 25 kwietnia o 17:00. Spotkanie formacyjne dla wszystkich kandydatów do bierzmowania w poniedziałek 17 kwietnia po Mszy św. w ZAPIECKU. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Jutro w Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Za tydzień kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.