intencje i ogłoszenia Wojnowice 16.05.2021 – 23.05.2021

NIEDZIELA – 16.05.2021 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Uroczystość I Komunii św.

Kolekta na potrzeby naszej parafii

11:15 W intencji dzieci I Komunijnych oraz ich rodziców, chrzestnych i gości. Po Mszy św. nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I Komunijnych.

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Do Bożej Op. w int. Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski Ducha św., prosząc o dalsze Boże bł. dla Marii i całej rodziny. 

PONIEDZIAŁEK – 17.05.2021

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za ++ mamę Teofilę i ojca Wojciecha. Nabożeństwo do św. Józefa

WTOREK – 18.05.2021

16:30 Nabożeństwo majowe i Msza św. W int. dzieci komunijnych oraz ich rodziców, rodzeństwa, dziadków (int. ofiarowana od ks. Proboszcza)

ŚRODA – 19.05.2021

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. W int. dzieci komunijnych oraz ich rodziców, rodzeństwa, dziadków (int. ofiarowana od ks. Proboszcza)

CZWARTEK – 20.05.2021

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 SZKOLNA Nabożeństwo majowe i Msza św. Za + Andrzeja Grabinoka w 1 rocz. śm.

PIĄTEK – 21.05.2021

16:00 Okazja do spowiedzi św.

16:30 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za + Stanisławę Kobylańską w 30 dzień po śm.

SOBOTA – 22.05.2021

18:00 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla mamy Bernardyny Zagraba z okazji 80 rocz. ur. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

NIEDZIELA – 23.05.2021 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Kolekta – jałmużna postna z całego roku

9:30 Dziękczynna za wstaw. M. Bożej za przeżyte 85 lat Anny, prosząc o Boże bł., opiekę i zdrowie na dalsze lata życia.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.05.2021 – 23.05.2021

  • Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Uroczystość Pierwszej Komunii św. W kościele w czasie Uroczystości Komunii św. są jedynie obecne dzieci i ich rodzice. Ze względu na ograniczenia pozostali uczestnicy uroczystości pozostają na zewnątrz kościoła zachowując odstęp oraz mając zasłonięty nos i usta. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wykonane prace na rzecz naszej parafii. 
  • Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii o godz. 11:15. Dlatego dodatkowa Msza św. o godz. 18:00. 
  • Od poniedziałku do piątku dzieci w strojach komunijnych wraz z rodzicami uczestniczą codziennie o godz. 18:00 w nabożeństwie majowym i Mszy św. We wtorek i piątek o godz. 16:30 nabożeństwo majowe i Msza św.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Składam serdeczne podziękowania uczestnikom procesji w Dni Krzyżowe oraz w rocznicę powodzi.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia oraz ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. godz. 18:00 nabożeństwo majowe i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • Boże Ciało 2021I ołtarz kaplica cmentarna (ul. Górna); II ołtarz  (Babiniec Janina, Babiniec Andrzej, Antoszczyszyn Stanisław, Toporowski Jan, Susła Jan, Bielesz Małgorzata) III ołtarz – przystanek (Szkudlarek Stanisława, Zapotoczny Marek, Wacławczyk Arkadiusz, Leosz Marian, Hanusiewicz Mateusz, Waga Krzysztof); IV ołtarz (ruiny kościoła) (Wacławczyk Tomasz, Jakubczyk Sylwia, Kargul Maria, Kleszczyński Wacław, Balcer Stanisława, Krupa Stanisław, Krupa Roman). Zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta – jałmużna postna z całego roku. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.