intencje i ogłoszenia Wojnowice 16.06.2024 – 23.06.2024

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

8:00 Wł. Do Bożej Op. w int. Piotra i Alicji Antoszczyszyn z okazji 10 rocz. ślubu, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł.

9:30 Woj. 1) Za + ojca Jana Zapotocznego i ++ z rodziny. 2) Za + Norberta Cyganek w miesiąc po śm., + Kazimierę, teścia Mariana.

11:15 Wł. 1) Za + matkę Honoratę Lenartowicz w 7 rocz. śm. ojca Leona Lenartowicz i siostrę Marię. 2) Za ++ rodziców Jana i Anastazję Zapotocznych oraz ++ brata Józefa, siostrę Stefanię oraz za wszystkich ++ z rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 17.06.2024 św. br. Alberta Chmielowskiego

18:00 Woj. Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. dla dzieci i wnuków oraz całej rodziny. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 18.06.2024

18:00 Wł. Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze dla Mateusza Szymuś z okazji kol. rocz. urodzin.

ŚRODA – 19.06.2024

7:15 Wł. W int. Parafian

CZWARTEK – 20.06.2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.  przed zakończeniem roku szkolnego.

18:00 Woj. Msza św. SZKOLNA Dziękczynna do Bożej Op. w int. Ewy i Jacka Toporowskich oraz w int. dzieci dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., opiekę M. Bożej oraz dary Ducha św. dla dzieci.

PIĄTEK – 21.06.2024 NMP Opolskiej

8:00 okazja do spowiedzi św. przed zakończeniem roku szkolnego. 

8:30 Wł. Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego 2023/2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

18:00 Wł. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej w int. Eugenii i Ludwika Bodziarczyk prosząc o zdrowie i opiekę M. Bożej oraz w int. dzieci i ich rodzin.

SOBOTA – 22.06.2024

18:00 Woj. Do Bożej Op. w int. Krystyny z okazji kol. rocz. urodzin dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie, opiekę M. Bożej.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Wł. 1) Za ++ Stefanię i Kazimierza, Katarzynę Bronisława Maruszczak oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za ++ Wojciecha, Mariusza, Ryszarda Lenartowicz. + Danutę oraz ++ dziadków.

9:30 Woj. 1) Za + Alojzego Bielesz w 26 rocz. śm., brata Józefa, bratową Wandę, brata Jana, szwagra Wilhelma Wochnik. 2) Za + męża Mariana w kolejną rocz. śm. ora ++ rodziców obu stron, ++ Władysława Helenę, Kazimierę Norberta oraz ++ braci i siostry, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierpiące. 

11:15 Wł. Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże bł. dla dzieci i wnuków w rodzinach Lesiak, Zapotoczny, Ignasiak, Rzycki i Kucza. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.06.2024

  • Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł. 
  • W poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. ku czci św. Józefa a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju dla świata. Okazja do spowiedzi św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego. godz. 18:00 Msza św. SZKOLNA; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Krupy.
  • X Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2024r. We wtorek 25 czerwca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 28 czerwca 2024r. (piątek) wyruszy o godz. 5:45 zbiórka w Wojnowicach przystanek autobusowy, o godz. 6:00 we Włodzieninie parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie. 
  • DOŻYNKI 2024 (1 września) CZEKAJŁO KRYSTYNA, MIKOŁAJCZYK HALINA, ROSA JANINA, BALCER JÓZEFA, KRUPA MARIA, KRUPA KATARZYNA, TOPOROWSKA LEONIA, TOPOROWSKA EWA, SUSEŁ BEATA, BABINIEC AGNIESZKA, ANTOSZCZYSZYN MAŁGORZATA, SUSEŁ TERESA, SZKUDLAREK STANISŁAWA, ZAPOTOCZNA JOANNA, WACŁAWCZYK DOROTA.
  • Mobilne Centrum Badań organizuje badania pod kontem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym, we wtorek 18 czerwca od godz. 16:30 na parkingu przy kościele. Szczegóły na ulotkach. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.