intencje i ogłoszenia Włodzienin 09.06.2024 – 16.06.2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Wł. Za + syna Tomasza Konopskiego w 15 rocz. śm., ++ rodziców Józefa i Aleksandrę Konopskich, + ojca Jerzego Adamiec.

9:30 Woj. Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Tadeusza Mikołajczyk z okazji kol. rocz. urodzin.

11:15 Wł. Dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. , zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Bartłomieja, Tomasza i Przemysława Ignasiak, rodziców, dziadków i całej rodziny.

Po Mszy św. chrzest: Agata Elżbieta Hucaluk

PONIEDZIAŁEK – 10.06.2024

18:00 Woj. Za + męża Jana, rodziców Helenę i Michała, Stanisławę i Szczepana, braci Kazimierza, Piotra, Józefa, sisotrę Teresę, szwagrów Zygmnuta, Bronisława, bratową Krystynę, kuzynkę Jadwigę, + Mieczysława, swatów Janinę, Bronisława, Mieczysława, Weronikę, Jana Kamińskich i ++ z rodziny oraz + bratową Annę. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 11.06.2024 św. Barnaby

18:00 Wł. Za ++ rodziców Eugenię i Piotra Gużda.

CZWARTEK – 13.06.2024 św. Antoniego z Padwy

18:00 Wł. Msza św. SZKOLNA Za ++ teściów Marię i Edwarda, + siostrę Zofię, ++ dziadków obu stron, ++ rodziców Annę i Piotra oraz ++ braci.

PIĄTEK – 14.06.2024 bł. Michała Kozala

18:00 Wł. Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. prosząc o wszelkie potrzebne łaski w rodzinie.

SOBOTA – 15.06.2024

16:00 Woj. Do Bożej Op. w int. Jana z okazji 50 rocz. urodzin, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

8:00 Wł. Do Bożej Op. w int. Piotra i Alicji Antoszczyszyn z okazji 10 rocz. ślubu, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł.

9:30 Woj. 1) Za + ojca Jana Zapotocznego i ++ z rodziny. 2) Za + Norberta Cyganek w miesiąc po śm., + Kazimierę, teścia Mariana.

11:15 Wł. 1) Za + matkę Honoratę Lenartowicz w 7 rocz. śm. ojca Leona Lenartowicz i siostrę Marię. 2) Za ++ rodziców Jana i Anastzję Zapotocznych oraz ++ brata Józefa, siostrę Stefanię oraz za wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2024

  • Dzisiaj X Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł. Można również nabyć w cenie 12 zł. GOŚĆ HISTORIA – w tym numerze: „Czy św. Piotr naprawdę przebywał w Rzymie?”, „Gdzie są stągwie z Kany Galilejskiej?”.
  • Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom procesji wokół kościoła w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty, mężczyznom niosącym baldachim.
  • W piątek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju dla świata, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź.O godz. 18:00 Msza św. SZKOLNA. 
  • X Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2024 r., Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę w dniu 28 czerwca 2024 r. (piątek) zapisy w zakrystii do 16 czerwca (koszt 70zł). 
  • Dożynki parafialne w 2024 (8 września) odpowiedzialni: Włodzienin Góra.
  • Spotkanie PRD z Włodzienina odbędzie się w ZAPIECEKU, we wtorek 18 czerwca o godz. 19:00.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.