intencje i ogłoszenia Wojnowice 17.10.2021 – 24.10.2021

XXIX NIEDZIELAZWYKŁA – 17.10.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + ojca Stanisława, stryjka Michała, ciocię Danutę, Helenę i Annę, wujków Józefa i Antoniego, dziadków Jana, Marię, Franciszka i Marię oraz za wszystkich ++ z rodziny. 

Nabożeństwa Różańcowe w październiku 

od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św.

PONIEDZIAŁEK – 18.10.2021 Święto św. Łukasza Ewangelisty

17:30 Za + męża Jana, + Annę i Wojciecha Andruchowicz oraz ++ Marię i Jana Burban. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 21.10.2021

17:30 SZKOLNAAdoracja Najśw. Sakr. Za + Annę Głogiewicz (od rodz. Franciszki Cytera).

SOBOTA – 23.10.2021

17:30 1) Za + syna Grzegorza Polak w 10 rocz. śm., ojca Józefa, ++ rodziców Zofię i Kazimierza Szczomborowskich, ++ z rodziny. 2) Za + Wincentego Zawada w 30 dzień po śm., matkę Urszulę w 7 rocz. śm., teściów Irenę i Tadeusza Kubów.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021

Kolekta na misje

9:30 Za ++ rodziców Annę i Jana Trzebuniak, brata Mieczysława, Rozalię i Jana Gebauer, Ernestynę Walzner oraz za wszystkich ++ z rodziny. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.10.2021 – 24.10.2021

  • Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Składam serdeczne Bóg zapłać osobom Publicznego Przedszkola we Włodzieninie, które zaangażowały się w przygotowanie występu przedszkolaków. Dziękuję rodzicom przedszkolaków. Składam serdeczne Bóg zapłać KGW z Wojnowic za upieczenie i przygotowanie słodkości. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Przeżywamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiia następnie Msza św. szkolna, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. 
  • Dziękuję za dary ofiarowane dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Proszę o spotkanie PRD w poniedziałek 25 października po Mszy św. w kościele.
  • Proszę roczny dyżur na cmentarzu o prace przed Uroczystością Wszystkich Świętych
  • W przedsionku kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Można również zamawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 16:30 do 17:15 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na misje. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych