intencje i ogłoszenia Włodzienin 17.10.2021 – 24.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.10.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla osób z Róży p. Gwóźdź, ich rodzin, ks. Prob. oraz za wszystkie osoby ++ osoby z Róży.

11:15 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Barbary Chmielewskiej. Chrzest Nela Niżborska

Nabożeństwa różańcowe w październiku: 

w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o godz. 17:30, 

środę po Mszy św. porannej,

w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15

WTOREK – 19.10.2021

17:30 Za ++ z rodzin Jedlecki, Trela, Węgrzyn, Zakrzewski.

ŚRODA – 20.10.2021 św. Jana Kantego

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 22.10.2021 św. Jana Pawła II

17:30 SZKOLNA: Adoracja Najśw. Sakr. Za + ojca Stanisława Zapotocznego w 3 rocz. śm., mamę Klarę Zapotoczną, ++ dziadków obu stron.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA– 24.10.2021

Kolekta na misje

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i pomoc dla Stanisława Łazarz.

11:15 1) Do Bożej Op. za wstaw. św. Antoniego Marii Klareta w int. Andrzeja Pierzchała z okazji kol. rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o Boże bł. dla żony i dzieci. 2) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej z okazji kol. rocz. ślubu Anny Kazimierza Kopczyńskich, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. dla całej rodziny. 3) Do Bożej Op. prosząc o dary Ducha Świętego dla Oliwii Górnej z okazji 18 rocz. ur. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.10.2021 – 24.10.2021

  • Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Składam serdeczne Bóg zapłać osobom Publicznego Przedszkola we Włodzieninie, które zaangażowały się w przygotowanie występu przedszkolaków. Dziękuję rodzicom przedszkolaków oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Bóg zapłać osobom z wioski, które upiekły słodkości. Dziękuję KGW z Włodzienina, za upieczenie i przygotowanie słodkości.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Przeżywamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. Następnie Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Składam serdeczne Bóg zapłać dyżurowi rocznemu na cmentarzu z Włodzienina Środka za wszystkie prace porządkowe oraz za wyczyszczenie głównego krzyża na cmentarzu. Od 1 listopada dyżur na cmentarzu podejmuje Włodzienin Dół. Przypominam, że do obowiązków dyżuru należy w przeddzień wywozu nieczystości przygotowanie śmieci, posegregowanie oraz wyniesienie przed bramę cmentarną worków. Bardzo proszę o zgłoszenie się po klucz do bramy cmentarnej.
  • We wtorek odbyło się spotkanie z cyklu… kto pyta nie błądzi… Całun Tyryński. Niemy świadek… dla chcących pogłębić swoją wiarę. W spotkaniu uczestniczyło 15 osób.
  • W przedsionku kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Można również zamiawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 16:30 do 17:15 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Dziękuję za dary ofiarowane dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu (Dary proszę składać w garażu).
  • Proszę o spotkanie parafian z Włodzienina Góry, a także Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek 26 października po Mszy św. w kościele. Temat spotkania: sprzątanie kościoła na Boże Narodzenie. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na misje. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych