intencje i ogłoszenia Wojnowice 21.08.2022 – 28.08.2022

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 1) Za + siostrę Marię w 9 rocz. śm., ojca Tadeusza w 26 rocz. śm., + mamę Paulinę, ++ brata Tadeusza, Andrzeja Grabinioka, szwagra Tadeusza, koleżankę Marię Ramowską i dusze w czyśćcu cierpiące. 2) Za + męża Eugeniusza w 5 rocz. śm., rodziców obu stron, rodzeństwo, ++ z rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 22.08.2022 NMP Królowej

18:00 Za + ojca Zygmunta, brata Damiana, teścia Kazimierza i szwagra Sylweriusza, wszystkich ++ obu stron. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 25.08.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Za + tatę Mariana w kol. rocz. śm., mamę Leonię, siostrę Bernadetę i wszystkich ++ z rodziny.

SOBOTA – 27.08.2022 św. Moniki

18:00 Za + mamę Antoninę w 20 rocz. śm., + ojca Wincentego, ++ szwagrów Tadeusza i Stanisława i za ++ z rodziny Baran i Kuś.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 1) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Nieustającej Pomocy, z prośbą o zdrowie i Boże bł. w pracy kapłańskiej na dalsze lata w 4 rocz. posługi Proboszcza (int. od Parafian). 2) Do Matki Bożej Różańcowej prosząc o zdrowie i Boże bł. dla członkiń Róż p. Rosy i ich rodzin, o pokój i zgodę, pojednanie, między Narodami na Ukrainie.

11:00 Włodzienin: Wyjście pielgrzymów do Nasiedla 

16:00 Nasiedle: Msza św. odpustowa w int. pielgrzymów i gości.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.08.2022 – 28.08.2022

  • Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła. Odpust parafialny przeżywa parafia M. Boskiej Częstochowskiej w Dzbańcach Osiedle a za tydzień parafia św. Jakuba w Nasiedlu ku czci M. B. Nasielskiej.
  • Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom za modlitwy, życzenia złożone osobiście lub elektronicznie, za życzliwość, której doświadczam, za prezenty, które otrzymałem w kolejną rocznicę moich urodzin.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 18:00 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży.
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W niedzielę 28 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 21 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Od 1 września nastąpi zmiana dyżuru rocznego na cmentarzu. 
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.