intencje i ogłoszenia Wojnowice 23.07.2023 – 30.07.2023

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

9:30 Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin Stanisławy dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Bożą opiekę w rodzinach Zapotocznych i Wacławczyk. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów

PONIEDZIAŁEK – 24.07.2023 św. Kingi

18:00 Za + męża Kazimierza Łaba, brata Władysława, siostrę Emilię Dziaduch, rodziców obu stron, ++ bratanków Stanisława Jana Józefa Dziaduch, ++ z rodzin Dziaduch i Mikołajczyk. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 27.07.2023 św. Joachima, ojca NMP

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 1) Za + Teodora Pieruszka w kol. rocz. śm., ++ rodziców i wszystkich ++ z rodzin Wolnik, Bednorz, Ryszka. 2) Za + Sabinę Waga w miesiąc po śm.

SOBOTA – 29.07.2023 św. Marty, Marii i Łazarza

18:00 Za + matkę Weronikę w kol. rocz. śm., ojca Józefa i wszystkich ++ z rodziny.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

9:30 Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka, ojca Michała, siostry Józefę i Marię oraz za ++ z rodzin Żarowskich i Nawaryńskich.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.07.2023

  • Dzisiaj XVI Niedziela ZwykłaOdpust parafialny przeżywa parafia św. Jakuba Starszego w Nasiedlu, św. Anny w Jakubowicach, św. Marii Magdaleny w Lewicach.
  • Dzisiaj po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów za wstaw. św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc misjonarzom naszej diecezji.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 18:00 Msza św.
  • W dniu 27 lipca o godz. 16:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu po drugiej stronie kościoła.
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Wojnowice od godz. 9:15; Włodzienin od godz. 11:15.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: