intencje i ogłoszenia Włodzienin 16.07.2023 – 23.07.2023

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Stanisława Mazurek, Stanisławę i Marcina Mazurek, Kazimierę Marzec, ks. Kwiatkowskiego, ks. Kądziołkę, ks. Morawina.

11:15 1) Za + męża i ojca Zdzisława Lesiak, rodziców Annę i Otto Kutscha, brata Grzegorza Kutscha, teściów Marianne i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, Marię Roberta Urszulę Agnieszkę Gintra Kucza, Katarzynę i Franciszka Deponte, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Ewelinę Herbut w miesiąc po śm.

3) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Aleksandra Gawłowskiego.

WTOREK – 18.07.2023

18:00 Za ++ Karolinę, Stanisława Marię Piotra Didyłowskich, Eugenię i Władysława Sajeckich.

ŚRODA – 19.07.2023

7:15 W int. Parafian

PIĄTEK – 21.07.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Za ++ dziadków Stefanię i Michała Przysiężnik, syna Zbigniewa oraz córkę Czesławę i jej męża Alojzego Huzar w kol. rocz. śm. 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

8:00 Dziękczynno-błagalna do Bożej Op. przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji Beaty oraz całej rodziny. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów

11:15 Za + ojca Adama Pierzchała w 2 rocz. śm. mamę Nadzieję oraz ++ obu stron. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.07.2023

  • Dzisiaj XV Niedziela Zwykła
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce. Pielgrzymi rowerowi dziękują za ofiarowanie chust pielgrzymkowych. Pielgrzymka rowerowa liczyła 22 uczestników.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju dla Ukrainy, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. O godz. 18:00 Msza św. 
  • W niedzielę 23 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • W dniu 27 lipca o godz. 14:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce we Włodzieninie na parkingu obok plebanii.
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Zostało zamontowane zadaszenie wejścia na chór. 
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.