intencje i ogłoszenia Wojnowice 25.07.2021 – 01.08.2021

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

9:30 1) Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka w 20 rocz. śm., ojca Michała, siostry Marię i Józefę oraz za wszystkich ++ z rodzin Żarowskich i Nawaryńskich. 2) Za + męża Kazimierza Łaba, brata Władysława, siostrę Emilię Dziaduch, rodziców obu stron, ++ bratanków Stanisława, Jana, Józefa Dziaduch, + Jerzego Sidorowicza, ++ z pokrewieństwa. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

PONIEDZIAŁEK – 26.07.2021 Uroczystość św. Anny, Głównej Patronki Diecezji

18:00 Za + matkę Weronikę w 30 rocz. śm., ojca Józefa, teściów Zdzisława i Helenę, wszystkich ++ z rodziny. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 29.07.2021 św. Marty

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 Za + Jana Toporowskiego (int. of. od KGW z Wojnowic)

SOBOTA – 31.07.2021

18:00 1) Za ++ rodziców Annę i Bronisława, braci Jana, Józefa, Edwarda, za wszystkich ++ z rodziny Baran. 2) Za ++ rodziców Danutę i Antoniego, ++ z rodziny.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.08.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

Zbiórka do puszki – dla ofiar powodzi w Europie

9:30 Do Bożej Op. w pewnej intencji.

GŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.07.2021 – 01.08.2021

  • Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła. Odpust parafialny przeżywa parafia św. Jakuba Starszego w Nasiedlu oraz św. Anny w Jakubowicach.
  • Dzisiaj po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów za wstaw. św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc misjonarzom naszej diecezji.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiiO godz. 18:00 Msza św., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia. W niedzielę 29.08. będzie zmieniony porządek Mszy św. (Wojnowice 8:00; Włodzienin 6:30 i 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii najpóźniej do 22 sierpnia (5zł wpisowe i nr PESEL przy zgłoszeniu).
  • Zapraszam na spotkanie PRD do kościoła po Mszy św. w poniedziałek 26 lipca.
  • Dziękuję za utrzymywanie porządku na cmentarzu przez osoby podejmujące roczny dyżur na cmentarzu.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka dla ofiar powodzi w Europie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.