intencje i ogłoszenia Włodzienin 18.07.2021 – 25.07.2021

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.2021

8:00 Za + mamę Klarę Zapotoczną w 10 rocz. śm., ojca Stanisława Zapotocznego.

11:15 Za + męża Zdzisława Lesiak, ++ rodziców Annę i Otto Kucza, brata Grzegorza, teściów Mariannę i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego, Marię, Roberta, Urszulę, Agnieszkę, Gintra Kucza, Katarzynę i Franciszka Deponte i wszystkich ++ z rodziny.

WTOREK – 20.07.2021 bł. Czesława, Patrona Diecezji

18:00 Za + męża Józefa Antoszczyszyn, ++ rodziców obu stron.

ŚRODA – 21.07.2021

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 23.07.2021 Święto św. Brygidy, Patronki Europy

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu okazja do spowiedzi św.

18:00 Za ++ rodziców Bolesławę i Apolinarego Lenartowicz, teściów Marię i Emila oraz dziadków Lenartowicz, Zagrobelnych, Papuga i wszystkich ++ z rodziny.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

8:00 1) Za ++ Stanisława Mazurek, Stanisławę i Marcina Mazurek, Anne i Józefa Kunickich, Kazimierę Marzec. 2) Za + matkę Mariannę Kondek w miesiąc po śm. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

11:15 Za ++ rodziców Annę i Stanisława Stefaniszyn, brata Andrzeja, Anielę, Andrzeja i Marka Zuba i wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.07.2021 – 25.07.2021

• Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła. Parafia w Lewicach przeżywa uroczystość odpustową ku czci św. Marii Magdaleny.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce oraz Panu Wójtowi Gminy Ciasna, za gościnę i udostępnienie noclegu.
  • piątek o godz. 18:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. O godz. 18:00 Msza św.
  • W przyszłą niedzielę 25 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • Od 6 lipca trawają prace przy impregnacji kostki brukowej wokół naszego kościoła, która została wcześniej przygotowana do tego zabiegu.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.