intencje i ogłoszenia Wojnowice 26.09.2021 – 03.10.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 1) Dziękczynna do Bożej Op. w kolejną rocz. ślubu Lidii i Franciszka Kopczyńskich. 2) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Uzdrowienia Chorych prosząc o szczęśliwy przebieg operacji dla mamy.

PONIEDZIAŁEK – 27.09.2021 św. Wincentego a Paulo

18:00 Za ++ rodziców, teścia Michała i wszystkich ++ z rodziny. Nabożeństwo do św. Józefa. 

CZWARTEK – 30.09.2021 św. Hieronima

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 SZKOLNA: Za + męża Mieczysława w 1 rocz.

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek.

I PIĄTEK – 01.10.2021 św. Teresy od Dzieciątka Jezus

15:30 Okazja do spowiedzi św.  

16:00 Nabożeństwo Różańcowe, Serca Pana Jezusa i Msza św. Do Trójcy Świętej za wstaw. M. Bożej Różańcowej i św. Józefa dziękując za dotychczasowe życie, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie w dalszym życiu dla całej rodziny. Zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 02.10.2021

17:00 Okazja do spowiedzi św.

17:30 Nabożeństwo Różańcowe, Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św. Za + męża Witolda, teścia Adama Kosztubajda, za ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Do Bożej Op. w int. syna Pawła z okazji 18 r. ur., prosząc o wszelkie potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.

15:00 Branice kościół Wniebowzięcia NMP: Dekanalne spotkanie inaugurujące kolejny rok przygotowania do Bierzmowania (obecność obowiązkowa – uczniowie klas VI, VII, VIII i I Ponadpodstawowych wraz z rodzicami).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.09.2021 – 03.10.2021

  • Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła przeżywana jako 107 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, który zarazem rozpoczyna Tydzień Modlitw za Uchodźców.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemii, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św. szkolna, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. OstrowskiejW pierwszy piątek o godz. 15:30 okazja do spowiedzi św., o godz. 16:00 Różaniec św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św.po niej zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:30 Różaniec św. i Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz. 18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • W czwartek po Mszy św. spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek. Zapraszam na to spotkanie dziewczęta i chłopców chcących zostać ministrantkom lub ministrantem lub należeć do grona Dzieci Maryi. 
  • W czasie tegorocznych Mszy św. szkolnych trwa akcja „Czytamy Pismo św. z misiem”.
  • Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 03 października w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • Od piątku rozpoczynamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:30 Włodzienin.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.