intencje i ogłoszenia Włodzienin 26.09.2021 – 03.10.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za ++ rodziców Helenę i Stefana Kozakiewicz, ++ z rodziny.

11:15 1) Za ++ rodziców Teklę i Józefa Kopczyńskich, Marię i Pawła Pawluk, + ks. W. Kądziołkę oraz za wszystkich ++ z rodzin Kopczyński, Kotowicz, Pawluk i Smutnicki. 2) Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski w rodzinach Bodziarczyk, Zwarycz, Naumowicz, Murgała, Poradzisz i Cieślik oraz za zdrowie wnuków i opiekę Anioła Stróża.

WTOREK – 28.09.2021 św. Wacława

18:00 Za + ojca Emila Gawłowskiego w 1 rocz. śm. oraz ++ z rodziny.

ŚRODA – 29.09.2021 Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7:15 W int. Parafian. 

I PIĄTEK – 01.10.2021 św. Teresy od Dzieciątka Jezus

16:00 Wojnowice

17:30 Nabożeństwo Różańcowe Adoracja Najśw. Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św.

18:00 SZKOLNA: Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Do Bożej Op. za wstaw. M. Boskiej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski prosząc o dalsze Boże bł. dla osób z Róży p. Gużdy, ich rodzin, ks. Proboszcza, + ks. W. Kądziołkę, wszystkie ++ osoby z Róży. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 02.10.2021 Świętych Aniołów Stróżów

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Boskiej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie dla osób z Róży p. Tracz, ich rodzin, ks. Proboszcza oraz za wszystkie ++ osoby z Róży.

11:15 Za + Adama Pierzchała (od rodz. ze Szczyrzyca). Po Mszy św. różaniec św.

15:00 Branice kościół Wniebowzięcia NMP: Dekanalne spotkanie inaugurujące kolejny rok przygotowania do Bierzmowania (obecność obowiązkowa – uczniowie klas VI, VII, VIII i I Ponadpodstawowych wraz z rodzicami).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.09.2021 – 03.10.2021

  • Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła przeżywana jako 107 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, który rozpoczyna Tydzień Modlitw za Uchodźców.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny. 
  • W tym tygodniu przeżywamy piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy piątek godz. 17:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. szkolna. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  •  W czasie tegorocznych Mszy św. szkolnych trwa akcja „Czytamy Pismo św. z misiem”. 
  • Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 03 października w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • Od piątku rozpoczynamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:30 Włodzienin.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać osobie za wyczyszczenie i pomalowanie krzyża przydrożnego przy wyjeździe w stronę Wojnowic.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.