intencje i ogłoszenia Wojnowice 29.10.2023 – 05.11.2023

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10. 2023 ZAKOŃCZENIE MISJI

Kolekta jako podziękowanie dla ks. misjonarza

9:30 Wojnowice Msza św. z nauką ogólną 1) Za + mamę Annę Trzebuniak w 8 rocz. śm., ojca Jana, brata Mieczysława, Rozalię i Jana Gebauer, Ernestynę Walzner oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za ++ rodziców Janinę i Leopolda Isańskich. 3) Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o Boże bł. zdrowie za wstawiennictwem M. Bożej Różańcowej dla osób z Róży p. Ostrowskiej, ich rodzin oraz ks. Prob. Nabożeństwo na zakończenie przy krzyżu misyjnym.

11:30 Włodzienin Msza św. z nauką ogólną 1) Za ++ rodziców Annę i Otto Kutscha, brata Grzegorza, męża Zdzisława Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny. 2) Do Bożej Op. w pewnej intencji. Nabożeństwo na zakończenie przy krzyżu misyjnym.

PONIEDZIAŁEK – 30.10.2023

17:30 Okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice Różaniec i Msza św.  Za + ks. Józefa Kaczmarczyk. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 31.10.2023

17:30 Okazja do spowiedzi św.

18:00 Włodzienin Różaniec św. i Msza św. Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława Papuga, Wiktora i Stanisławę Burkowskich, + brata Kazimierza.

ŚRODA – 01.11.2023 Uroczystość Wszystkich Świętych

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Włodzienin Za + mamę Brygidę Ostarek, ++ Helmuta i Erikę Kalder.

09:30 Wojnowice: Msza św.  procesja na cmentarz z różańcem za zmarłych Do Miłosierdzia Bożego w 10 rocz. śm. syna Marcina Zagraba, rodziców Józefa i Zofię, braci Mariana Stefana, siostrę Irenę Ligorowskich, Ryszarda Zagraba, Leokadię i Leona Wieczorek, Bernadetę Fojcik. Po Mszy św. procesja na cmentarz z różańcem za zmarłych

12:00 Włodzienin Za ++ Michała Józefa Danutę Piotra Stanisława Stodoła, Stanisławę Ryszarda Erdman. Po Mszy św. procesja na cmentarz z różańcem za zmarłych

CZWARTEK – 02.11.2023 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

16:15 Wojnowice Różaniec św. z czytaniem wypominek i Msza św. Za ++ polecanych w wypominkach.

18:00 Włodzienin Różaniec św. z czytaniem wypominek i Msza św. 1) Za ++ rodziców Franciszka i Władysławę, Józefa i Michała Sobków, Katarzynę i Jozafata Chachuła, Helenę Mrozowicz i ++ z rodziny. 2) Za ++ polecanych w wypominkach. 

I PIĄTEK – 03.11.2023

16:00 Wojnowice Okazja do spowiedzi św. 

16:30 Wojnowice W pewnej intencji. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych.

17:30 Włodzienin Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00 SZKOLNA: Za + ojca Zbigniewa Przysiężnik. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 04.11.2023 św. Karola Boromeusza

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Włodzienin Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Za ++ Józefa i Paulinę Połomskich, Juliana i Janinę Żłobickich, wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

16:30 Wojnowice okazja do spowiedzi św. 

17:00 Wojnowice Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św. Za + męża Józefa, wnuka Grzegorza, ++ rodziców Rozalię i Franciszka, siostrę 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11. 2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne 

8:00 Włodzienin Za + matkę Annę, ojców Michała i Stanisława Stefaniszyn, brata Andrzeja Stefaniszyn i ++ z rodzin Stefaniszyn i Rychlickich

9:30 Wojnowice Za + ojca Stanisława, stryjka Michała, ciocię Danutę, Helenę i Annę, wujków Józefa i Antoniego, dziadków Jana i Marię, Franciszka i Marię oraz za wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Włodzienin Za + matkę Zofię Nowak, + ojca Stanisława oraz + szwagra Andrzeja Dudek. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.10.2023

  • Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła oraz zakończenie Misji w naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania ks. Pawłowi i życzymy mu Bożego błogosławieństwa i potrzebnych sił w pracy duszpasterskiej.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza o godz. 9:30 wraz z procesją na cmentarz i modlitwą różańcową za zmarłych. We Włodzieninie Msze św.  o godz. 8:00 oraz 12:00. Po Mszy św. z godz. 12:00 procesja na cmentarz z różańcem za zmarłych. Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących.
  • W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. O godz. 16:15 modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek w kościele, a godz. 17:00 Msza św. za ++ polecanych w wypominkach. Modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. w poniedziałek 6 listopada o godz. 18:00. Składam serdeczne podziękowania za ofiary składane wraz z wypominkami. 
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek piątek i sobotę miesiąca. W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 modlitwa różańcowa za ++ polecanych w wypominkach i Msza św. szkolnaW piątek o godz. 16:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 16:30 Msza św. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu a także okazja do spowiedzi św. o godz. 17:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • W sobotę odwiedziny starszych i chorych parafian: od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 11:15 Włodzienin.
  • Od 6 listopada będzie można zamawiać intencje mszalne na 2024 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 16:30 do 17:30 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Dzisiaj kolekta jako nasze podziękowanie za wygłoszenie misji przez ks. misjonarza na misje. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.