intencje i ogłoszenia Wojnowice 30.07.2023 – 06.08.2023

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

9:30 Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka, ojca Michała, siostry Józefę i Marię oraz za ++ z rodzin Żarowskich i Nawaryńskich.

PONIEDZIAŁEK – 31.07.2023 św. Ignacego z Loyoli

18:00 Za + ks. Józefa Cichonia. Nabożeństwo do św. Józefa. 

I CZWARTEK – 03.08.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Za + mamę Imgard, ojca Tadeusza i dziadków z rodziny.

I PIĄTEK – 04.08.2023 św. Jana Marii Vianneya

16:00 okazja do spowiedzi św. 

16:30 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Alojzego z okazji 75 rocz. ur. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

I SOBOTA – 05.08.2023

18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św. 1) Za ++ rodziców Stanisławę i Tadeusza Szubert, dziadków Annę i Jana Szubert, Katarzynę i Stanisława Ziomko, Emilię i Józefa Dudasz, Marię i Kazimierza Dobrowolskich w kol. rocz. śm. 2) Do Niepokalanego Serca Maryi dziękując za dotychczasową opiekę, z prośbą o Boże bł., zdrowie i pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny oraz w pewnej intencji.

NIEDZIELA – 06.08.2023 Święto Przemienienia Pańskiego

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Do Bożej Op. w int. Mateusza z okazji 15 rocz. ur., dziękując za otrzymane łaski, prosząc o Boże bł., dary Ducha św. i zdrowie dla niego oraz całej rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.07.2023

  • Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także pokoju w Ukrainie, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. OstrowskiejW pierwszy piątek miesiąca o godz. 16:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 16:30 Msza św.po niej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:30 okazja do spowiedzi św. o godz. 18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • W dniach od 13 do 19 sierpnia odbędzie się 47 Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Tegorocznej pielgrzymce przyświeca hasło: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Strumień głubczycki wyruszy w poniedziałek 14 sierpnia.
  • W dniu 5 sierpnia (sobota) odbędzie się X Jakubowy Rajd Rowerowy z Nasiedla do Debrzycy. Szczegóły na stronie parafialnej. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: