intencje i ogłoszenia Wojnowice 09.06.2024 – 16.06.2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Wł. Za + syna Tomasza Konopskiego w 15 rocz. śm., ++ rodziców Józefa i Aleksandrę Konopskich, + ojca Jerzego Adamiec.

9:30 Woj. Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Tadeusza Mikołajczyk z okazji kol. rocz. urodzin.

11:15 Wł. Dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. , zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Bartłomieja, Tomasza i Przemysława Ignasiak, rodziców, dziadków i całej rodziny.

Po Mszy św. chrzest: Agata Elżbieta Hucaluk

PONIEDZIAŁEK – 10.06.2024

18:00 Woj. Za + męża Jana, rodziców Helenę i Michała, Stanisławę i Szczepana, braci Kazimierza, Piotra, Józefa, sisotrę Teresę, szwagrów Zygmnuta, Bronisława, bratową Krystynę, kuzynkę Jadwigę, + Mieczysława, swatów Janinę, Bronisława, Mieczysława, Weronikę, Jana Kamińskich i ++ z rodziny oraz + bratową Annę. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 11.06.2024 św. Barnaby

18:00 Wł. Za ++ rodziców Eugenię i Piotra Gużda.

CZWARTEK – 13.06.2024 św. Antoniego z Padwy

18:00 Wł. Msza św. SZKOLNA Za ++ teściów Marię i Edwarda, + siostrę Zofię, ++ dziadków obu stron, ++ rodziców Annę i Piotra oraz ++ braci.

PIĄTEK – 14.06.2024 bł. Michała Kozala

18:00 Wł. Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. prosząc o wszelkie potrzebne łaski w rodzinie.

SOBOTA – 15.06.2024

16:00 Woj. Do Bożej Op. w int. Jana z okazji 50 rocz. urodzin, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

8:00 Wł. Do Bożej Op. w int. Piotra i Alicji Antoszczyszyn z okazji 10 rocz. ślubu, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł.

9:30 Woj. 1) Za + ojca Jana Zapotocznego i ++ z rodziny. 2) Za + Norberta Cyganek w miesiąc po śm., + Kazimierę, teścia Mariana.

11:15 Wł. 1) Za + matkę Honoratę Lenartowicz w 7 rocz. śm. ojca Leona Lenartowicz i siostrę Marię. 2) Za ++ rodziców Jana i Anastzję Zapotocznych oraz ++ brata Józefa, siostrę Stefanię oraz za wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2024

  • Dzisiaj X Niedziela Zwykła. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł. Można również nabyć w cenie 12 zł. GOŚĆ HISTORIA – w tym numerze: „Czy św. Piotr naprawdę przebywał w Rzymie?”, „Gdzie są stągwie z Kany Galilejskiej?”.
  • Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom procesji wokół kościoła w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty, mężczyznom niosącym baldachim.
  • W czwartek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju dla świata. godz. 18:00 Msza św. SZKOLNA; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy.
  • X Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2024 r., Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę w dniu 28 czerwca 2024 r. (piątek) zapisy w zakrystii do 16 czerwca (koszt 70zł). 
  • DOŻYNKI 2024 (1 września) CZEKAJŁO KRYSTYNA, MIKOŁAJCZYK HALINA, ROSA JANINA, BALCER JÓZEFA, KRUPA MARIA, KRUPA KATARZYNA, TOPOROWSKA LEONIA, TOPOROWSKA EWA, SUSEŁ BEATA, BABINIEC AGNIESZKA, ANTOSZCZYSZYN MAŁGORZATA, SUSEŁ TERESA, SZKUDLAREK STANISŁAWA, ZAPOTOCZNA JOANNA, WACŁAWCZYK DOROTA.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na konfesjonał. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Andrzeja B. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.