intencje i ogłoszenia Wojnowice 09.10.2022 – 16.10.2022

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 40 rocz. sakr. małżeństwa Jadwigi i Zbigniewa Świerc oraz o zdrowie i Boże bł. dla ks. Proboszcza.

PONIEDZIAŁEK – 10.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. Do Bożej Op. za wstaw. św. Rodziny w int. Moniki i Tomasza z okazji kol. rocz. ślubu, prosząc o Boże bł. i zdrowie. 

CZWARTEK – 13.10.2022 bł. Honorata Koźmińskiego

17:30 SZKOLNA: Różaniec i Msza św.  Za ++ z rodziny Zuzanny i Władysława Krupa.

SOBOTA – 15.10.2022 św. Teresy od Jezusa

17:30 Różaniec i Msza św. Za ++ rodziców Reginę i Wawrzyńca, Marię i Józefa, braci i bratowe, siostrę Józefę oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa rodziny Majewskich i Kotrasów.

NIEDZIELA – 16.10.2022 XXII Dzień Papieski

Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

9:30 Za ++ siostry Marię i Józefę, rodziców Bronisławę i Franciszka, ojca Michała oraz za wszystkich ++ z rodzin Żarowskich i Nawaryńskich. Po Mszy św. Różaniec 

16:00 Koncert dzieci i rodziców ku czci św. Jana Pawła II (dzieci z Przedszkola we Włodzieninie), a następnie festyn rodzinny przy kościele.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.10.2022

  • Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, czwartek i sobotę o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu w poniedziałek i czwartek, będą wręczane obrazki oraz losowanie figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • We wtorek po Mszy św. we Włodzieninie spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi… Jaka jest różnica między wiarą a wiedzą? Czy istnieje dowód na istnienie Boga? ZAPIECEK. 
  • W czwartek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, a następnie Msza szkolna dla dzieci i młodzieży
  • W niedzielę 16 października odbędzie się XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. W imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na koncert ku czci św. Jana Pawła II. Po koncercie festyn rodzinny przy kościele. 
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. Dary proszę składać w garażu do 20 października.
  • W najbliższą sobotę 15 października o godz. 8:00 zapraszam do kościoła na zbijanie lamperii. W piątek wieczorem o godz. 19:30 przygotujemy kościół do tych prac. Przestawienie ławek, rozłożenie folii oraz kartonów. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam członków PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Marka Z. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii a przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia, wspomagającą młodzież z ubogich rodzin. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.