intencje i ogłoszenia Włodzienin 08.05.2022 – 15.08.2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej

8:00 Do Chrystusa Dobrego Pasterza prosząc o potrzebne łaski w pracy kapłańskiej dla ks. Proboszcza (int. od Margaretek).

12:00 Wyjazd do Opola

14:30 Opole: Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp Andrzeja Czai w Katedrze Opolskiej z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji.

WTOREK – 10.05.2022

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Dziękczynna do Bożej Op. w int. Marii i Damiana Cieślik oraz o opiekę Anioła Stróża dla córek Karolinki i Helenki oraz w int. ks. Prob.

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas VIII

i I Ponadpodstawowej.

ŚRODA – 11.05.2022

7:15 Nabożeństwo majowe i Msza św. W int. Parafian.

PIĄTEK – 13.05.2022  NMP z Fatimy XXVI Rocznica Powodzi

17:00 Wojnowice 

19:00 SZKOLNA Procesja do figury św. Jana Nepomucena a po powrocie Msza św. Do Bożej Op. dziękczynno-błagalna w 26 rocz. powodzi w int. Parafian.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022 Rocznica I Komunii św. 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 1) Do Chrystusa Arcykapłana w int. ks. Proboszcza z okazji 17 rocz. święceń, dziękując za łaskę powołania, z prośbą o opiekę M. Bożej, dary Ducha św. oraz Bożą Miłość przezwyciężającą wszelkie trudy posługi kapłańskiej. 2) Za + mamę Aleksandrę Konopską w 2 rocz. śm., ojca Józefa. 

11:15  Do Bożej Op. w int. dzieci obchodzących I rocznicę Komunii św. oraz w int. ich rodziców, rodzeństwa.Nabożeństwo majowe

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.05.2022 – 15.05.2022

  • Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna, Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy przeżywanie Tygodnia Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. O godz. 12:00 wyruszymy do Katedry Opolskiej na Mszę św. o godz. 14:30 z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji, Msza św. w Wojnowicach o godz. 9:30, nie będzie Mszy św. o godz. 11:15. Wyjazd z parkingu dolnego. Zbiórka o godz. 11:50. Za tydzień rocznica Komunii św. o godz. 11:15.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8).
  • Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  • W najbliższy wtorek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas VIII i I Ponadpodstawowa, następnie w salce parafialnej we Włodzieninie spotkanie członków PRD na godz. 19:30.
  • Zapraszam parafian na dekanalne spotkanie synodalne do salki parafialnej w czwartek 12 maja na godz. 19:30. 
  • W piątek będziemy przeżywać XXVI rocznicę powodziO godz. 18:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju dla Ukrainy, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 19:00 Procesja do figury św. Jana Nepomucena. Po Powrocie Msza św. dziękczynno-błagalna w kolejną rocznicę powodzi.
  • Zapraszam rodziców dzieci, które w 2023 przystąpią do I Komunii św. na spotkanie do kościoła po Mszy św. w piątek 27 maja 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.