intencje i ogłoszenia Wojnowice 15.05.2022 – 22.05.2022

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 1) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznych dzieci Hanny i Agaty, prosząc o wszelkie potrzebne łaski. 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie w rodzinie Joanny i Marka Zapotocznych. Nabożeństwo majowe.

PONIEDZIAŁEK – 16.05.2022 Święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Do Bożej Op. w int. Jakuba z okazji 13 rocz. ur. prosząc o dary Ducha św. i wszelkie potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.

Po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci, które w 2023 roku

przystąpią do I Komunii św.

WTOREK – 17.05.2022

18:00 Próba przed bierzmowaniem – Branice kościół Świętej Rodziny.

ŚRODA – 18.05.2022

18:00 Branice Msza św.– kościół św. Rodziny – Bierzmowanie klas VIII i I Ponad.

CZWARTEK – 19.05.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza śwSZKOLNA 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski prosząc o dalsze w int. Marii Krupy z okazji kol. rocz. urodzin. 2) Za + Kazimierza Kleszczyńskiego w miesiąc po śm.

SOBOTA – 21.05.2022

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Do Bożej Op. w int. Joanny z okazji 40 rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022 

Kolekta – jałmużna postna z całego roku

9:30 Za + Daniela Kopczyńskiego w 26 rocz. śm. Nabożeństwo majowe

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.05.2022 – 22.05.2022

 • Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Parafia Włodzienin przeżywa rocznicę Komunii św.
 • Dziękuję za wspólne pielgrzymowanie do katedry opolskiej w ramach Jubileuszu 50-lecia istnienia naszej parafii w ubiegłą niedzielę, a także za uczestniczenie w procesji z okazji kolejnej rocznicy powodzi. 
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
 • Parafia Świętej Rodziny w Branicach organizuje pielgrzymkę do „Bośnia i Hercegowina – Smak Orientu” w dniach 3.07. – 9.07.2022 r. Telefon kontaktowy: 693 034 762
 • Zapraszam na nabożeństwa majowe.
 • W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci, które w 2023 przystąpią do I Komunii św. 
 • We wtorek o godz. 18:00 w Branicach próba przed bierzmowaniem dla kandydatów do bierzmowania klas VIII i I Ponadpodstawowej.
 • W środę o godz. 18:00 w kościele św. Rodziny w Branicach sakrament bierzmowania.
 • W czwartek godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju dla Ukrainy; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy. godz. 18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
 • Boże Ciało 2022 (16 czerwca)I ołtarz kaplica cmentarna (ul. Górna: Anna Olszyną, Rusek Marianna, Rusek Anna, Rusek Agnieszka, Haładus Wanda, Dziaduch Elżbieta, Wojtuń Małgorzata); II ołtarz ul. Kietrzańska (Bedryj Kamila, Szubert Jarosław, Baran Elżbieta, Czajkowski Adam, Czajkowski Mateusz, Kostecka Regina); III ołtarz – przystanek PKS (Ostrowski Jan, Ostrowski Jarosław, Holasek Karol, Kostecka Wanda, Kostecki Marek, Baran Wiesław); IV ołtarz – ruiny kościoła (Majcherczyk Dariusz, Majcherczyk Andrzej, Patryło Zbigniew, Kosztubajda Barbara, Gadomski Czesław, Gadomski Jarosław).
 • Dziękuję za prace wykonane na naszym cmentarzu skoszenie trawy oraz zamontowanie nowego kranu przy punkcie poboru wody, a także za naprawę drzwi w toalecie przykościelnej. Zostały zasadzone drzewka 8 szt. 
 • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta jałmużna postna z całego roku. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 
 • Można nabyć ostatnie cegiełki – obrazy, dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na remont naszego kościoła.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.