intencje i ogłoszenia Wojnowice 09.04.2023 – 16.04.2023

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 09.04.2023

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 35 rocz. ślubu. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 10.04.2023

Kolekta na Katolicki Uniwersytet Lubelski

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie w int. Bożeny Prus z ok. 60 rocz. ur. oraz 40 rocz. ślubu Adama i Bożeny. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

CZWARTEK – 13.04.2023 Oktawa Wielkanocy

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. 

18:00 Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. w int. maturzystów prosząc o zdanie egzaminu dojrzałości. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

SOBOTA – 15.04.2023 Oktawa Wielkanocy

17:00 1) Do Bożej Op. w int. Leokadii z okazji 70 rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. 2) Za ++ rodziców, teściów, siostrę, brata, siostrzeńca, szwagrów, wszystkich ++ z rodziny Olejnik, Oziemkowskich, Myga, Cytera. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.2023 

Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 35 rocz. sakr. małżeństwa Jadwigi i Andrzeja Gebauer dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i zdrowie w rodzinie Gebauer i Burban.

15:00 Nabożeństwo do Miłosierdzi Bożego

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.04.2023

  • Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w niedzielęW przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję pannie organistce, panu organiście, Liturgicznej Służbie Ołtarza, niosącym baldachim w czasie rezurekcji. Dziękuję za wszystkie dary.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  • czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie; modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Bierzmowanie klas VIII odbędzie się w kościele św. Rodziny w Branicach 25 kwietnia o 17:00. Spotkanie formacyjne dla wszystkich kandydatów do bierzmowania w poniedziałek 17 kwietnia po Mszy św. w ZAPIECKU. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Monikę K. Jutro w Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Za tydzień kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Dyżur na Odpust Parafialny: KUDZIA ANNA, TRZEBUNIAK MAGDALENA, DUDEK MONIKA, BENGSZ CZESŁAWA, KOBYLAŃSKA MARIA, KRECHOWIECKA BARBARA, BRODAJ JADWIGA, BRODAJ MONIKA, BRODAJ ADAM, KRASZEWSKA BOGUSŁAWA, CYTERA EWA, CYTERA KATARZYNA, BIELESZ MAŁGORZATA, ZATYLNA EWA, CZARNA MAGDALENA, BABINIEC MAŁGORZATA, JAKUBOWSKA KRYSTYNA, JAKUBOWSKA JUSTYNA, ORŁOWSKA MARIA, GŁOWACKA KRYSTYNA, ROGÓŻ WANDA, ROGÓŻ BEATA