intencje i ogłoszenia Włodzienin 09.10.2022 – 16.10.2022

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za + męża Eugeniusza Dudek i wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Za ++ Adama, Nadzieję, Antoniego, Krystynę Pierzchała, Franciszka Władysławę, Józefa Sobków, Katarzynę Jozafata Chachuła, Józefa Łoboda, Wiktorię i Władysława Rymarczyk, Mariannę i Tadeusza Kondek, ++ z pokr. Po Mszy św. Różaniec.

WTOREK – 11.10.2022

17:30 Różaniec i Msza św. Za ++ rodziców Piotra i Anastazję Lenartowicz, Michalinę Lenartowicz, męża Tadeusza, teściów, Daniela Szczur, Teresę Majewską i za ++ z rodziny.

Spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi… 

Jaka jest różnica między wiarą a wiedzą? Czy istnieje dowód na istnienie Boga? ZAPIECEK

ŚRODA – 12.10.2022 Święto św. Mateusza Ap. i Ew.

7:15 W int. Parafian. Po Mszy św. Różaniec.

PIĄTEK – 14.10.2022

17:30 SZKOLNA Różaniec i Msza św. Za ++ rodziców Anastazję i Piotra Lenartowicz, Marię i Antoniego Góratowskich, ++ obu stron oraz za + ks. W. Kądziołkę i ks. R. Morawina.

NIEDZIELA – 16.10.2022 XXII Dzień Papieski

Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

8:00 Za ++ Marię i Bronisława Wojtuś, Genowefę i Stefana Sadownik i ++ z rodziny.

11:15 Za ++ rodziców Annę i Otto Kutscha, brata Grzegorza, męża Zdzisława Lesiak, teściów Mariannę i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. Różaniec.

16:00 Koncert dzieci i rodziców ku czci św. Jana Pawła II (dzieci z Przedszkola we Włodzieninie), a następnie festyn rodzinny przy kościele.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.10.2022

  • Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. 
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec święty odmawiany będzie we wtorek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu we wtorek i piątek, będą wręczane obrazki oraz losowanie figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • We wtorek po Mszy św. spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi… Jaka jest różnica między wiarą a wiedzą? Czy istnieje dowód na istnienie Boga? ZAPIECEK.
  • W piątek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, a następnie Msza szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • W niedzielę 16 października odbędzie się XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. W imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na koncert ku czci św. Jana Pawła II. Po koncercie piknik rodzinny przy kościele. W tym dniu przed kościołem będą sprzedawane wypieki przed KGW z Włodzieninia. Chętne osoby, które chciałyby ofiarować swoje wypieki w Dniu Papieskim, proszone są o przyniesienie takich słodkości do salki parafialnej ZAPIECEK w sobotę 15 października o godz. 15:45.
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. Dary proszę składać w garażu do 20 października.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjanej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii a przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia, wspomagającą młodzież z ubogich rodzin. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.