intencje i ogłoszenia Wojnowice 16.07.2023 – 23.07.2023

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + brata Jana Denes, ++ rodziców Stanisławę i Józefa Denes, + Wiktora Bengsz i za ++ z rodziny oraz + Kazimierza Olejnik.

PONIEDZIAŁEK – 17.07.2023

18:00 Dziękczynna w rodzinach dzieci, wnuków. Nabożeństwo do św. Józefa. 

CZWARTEK – 20.07.2023 bł. Czesława

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Za + męża Dariusza w 7 rocz. śm.

SOBOTA – 22.07.2023 Święto św. Marii Magdaleny

18:00 1) Za ++ syna Roberta w 16 rocz. śm., + ojca Stanisława, brata Bogumiła Wilczkowskich, teściów Wacława i Gabrielę Bachman, Bogdana i Piotra Mucha, Jacka Jankowskiego oraz wszystkich ++ obu stron. 2) Za ++ rodziców Annę i Bronisława, braci Jana, Józefa, Edwarda, Czesława, bratanków Andrzeja i Damiana. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07. 2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

9:30 Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin Stanisławy dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Bożą opiekę w rodzinach Zapotocznych i Wacławczyk. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.07.2023

  • Dzisiaj XV Niedziela Zwykła
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce. Pielgrzymi rowerowi dziękują za ofiarowanie chust pielgrzymkowych. Pielgrzymka rowerowa liczyła 22 uczestników.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 18:00 Msza św.
  • W sobotę 22 lipca oraz w niedzielę 23 lipca po Mszy św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • W dniu 27 lipca o godz. 16:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu po drugiej stronie kościoła.
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.